Nekadašnja voditeljka Kija Kockar je ponovo “pecnula” pevačicu Katarinu Živković. Nakon što su se njih dve posvađale u toku jučerašnjeg dana, pri čemu je pobednica rijalitija “Zadruga” otkrila dotad skriveni od javnosti identitet folkerkinog partnera, ona je sada podelila njegovu fotografiju i na svom Instagram nalogu.
- Pevačica Kija Kockar otkrila je identitet partnera Katarine Živković tokom njihovog sukoba.
- Objavila je kolaž fotografija uz stihove pesme Tejlor Svift na svom Instagram nalogu.
- Javnost je iznenađena usled zahlađenja odnosa između bivših koleginica od 2023. godine.
Kija je objavila kolaž na kom se nalaze ona sama, Katarina i njen partner Nebojša Stojković Stojke, a sve to je ispratila stihovima pesme “Actually romantic” (engl. “Zapravo romantično”) američke pevačice Tejlor Svift.

– Kao igračka čivava koja brekće na mene iz malene torbe, eto koliko me zaboli sve što pričaš. Koliko te je dečko puta pitao:”Zašto uvek pričamo o njoj?” – glase stihovi koje je Kockareva izdvojila.
Kako je došlo do zahlađenja odnosa između Kije i Katarine?
Nekadašnja voditeljka Kija Kockar i pevačica Katarina Živković danima unazad vode mediski rat. Ipak, malo ko se seća kada je došlo do javnog zahlađenja njihovog odnosa.
Naime, u januaru 2023. godine je Katarina sve zbunila odgovorom da se ne druži sa kolegama, iako je u to doba Kija bila pevačica.
– Ja se družim sa svojim kolegama i volim svoje kolege, ali prave prijatelje nemam među javnim ličnostima. Moji prijatelji su ljudi iz detinjstva sa kojima se družim jako dugo, što ne znači da sam u lošim odnosima sa kolegama – istakla je tada Katarina.
Ipak, kada je ova izjava Živkovićeve odjeknula u medijima, ona je na svom Instagram nalogu podelila fotografiju sa Kockarevom uz opis:
– Lutkicu sam u svom životu odavno prestala da doživljavam kao deo „estrade“ – napisala je Živkovićeva uz zajedničku sliku i demnatovala navode o svađi, što je slatko nasmejalo i Kockarevu.
Međutim, ubrzo je došlo do objave Katarininog albuma i promocije istog, na kojoj se Kija nije pojavila.
Živkovićeva je tada istakla da su došli “svi koji je trebalo da dođu”, sa čim se Kockareva složila, ne ulazeći u detalje svog nedolaska, sve do pre dva dana, kada je otkrila identitet Katarininog partnera i istakla da je uzrok sukoba Dijana Hrkalović, nekadašnja državna sekretarka MUP-a.
Šta je o Kockarevoj rekla Žana Omnia?
Sukob nekadašnje voditeljke Kije Kockar i pevačice Katarine Živković su dosad prokomentarisali mnogi. Sada im se priključila i nekadašnja zadrugarka Žana Omnija.
Žana je ispod objave koju je Katarina postavila na svom Instagram nalogu, u kojoj je govorila o Kiji, ostavila komentar:
– Ova Kija je istinski dokaz koliko daleko neko može da ide kada nema svoj indetitet, pa mora da ga gradi na tuđim imenima. Žena koja je umrla kako u privatnom tako i u medijskom svetu, željna ljubavi jer je odbačena od svih. Kija Kit se umislila da zna da pliva i u reci, bolje je da se vrati slanoj vodi jer u slatkoj će poceti da hrkaliče i hrče kao njene prijateljice ako osoba kao što je ona uopšte i može da ima prijateljicu – napisala je Omnia.
– Pozdrav za sve žene koje čuvaju, brane svoju porodicu i drže daleko od javnosti baš zbog ovakvih kao što je debela kitica Kija – zaključila je nekadašnja zadrugarka.
Šta se, sa druge strane, piše o koleginicama na lažnom X nalogu za koji Kija Kockar tvrdi da pripada Katarini Živković.





Dodaj komentar