Pevač Toni Cetinski održava tri koncerta u Sava Centru u Beogradu 28, 29. i 30. novembra 2025. godine, a večeras je prvi po redu. Pred sam početak nastupa, Toni je bio vidno raspoložen i nasmejan.
Na sebi je imao crveno-crveno odelo, a odmah je progovorio o svom stajlingu:
– Stajling je prikladan prostoru i publici, ne volim da budem mnogo upicanjen. Nemam rituale pred koncerte, imam samo molitvu, kao i ceo bend. Ja sam optimista. Odlučio sam da mi se turneja zove ‘Samo ljubav’ i tako će ostati dok ne zavlada ljubav – rekao je Toni za Blic.rs.
“>
Antonio Ahel/ATAImages
Antonio Ahel/ATAImages




Dodaj komentar