Radio BalkanFox

“Muškarci ne biraju da žive sa ženom koju vole, nego sa onom koja će da bude dobra majka!” Šok izjava pevačice


Milena Ćerenić ima 39 godina, a emotivnog partnera ili s razlogom krije, ili ga još uvek nije pronašla.

Međutim, određenu dozu besa i razočarenja u muškarce ne krije.

– Uvek sam okružena jačim polovinama.Moj tata, moja braća, moj drug Ćemo… Muškarcima sam generalno okružena, pa i što se tiče mojih muzičara, kolega. Žene obožavam. Muškarci više vole pesmu “Krivog bih te branila”, želela bih da nađu upravo takvu ženu – rekla je pevačica.

– Muškarci su postali kukavice, ne biraju da žive sa ženom koju vole, nego biraju da žive sa ženama koje će da budu dobre majke i tako dalje. Za ljubav treba hrabrost, ja sam žena koja je znala da voli, ali i ona koja zna da prašta – dodala je Milena.

– Inače sam žena koja je opisana u toj pesmi, “Krivog bih te branila”, nevezano samo za partnera, nego i za nekog drugog, ko mi je jako drag – rekla je ona u emisiji “Premijera, vikend specijal”.

– Često citati koje postavljam na mrežama nisu iz moje glave, nego od mnogo pametnih ljudi koji mi ostaju u glavi ili ih zapišem. Meni je posebno drago da se muškarci tome posvećuju i da osvešćuju svoje živote… Volim da napišem nešto pametno ispod slike, da ne služi samo da se gleda. Meni je 2025. godina poslužila za rast u svakom smislu, ja tako volim da prenesem ljudima da na lakši način duhovno sebe iscele i da im bude lakše da uđu u neke stvari. Kada radite na sebi, to je najbolja investicija – zaključila je.

“Šta te briga, rodi sebi dete!”

Podaetimo, Milena je nedavno pobesnela na pitanje o majčinstvu zbog pritiska okoline da se što pre ostvari kao majka.

– Kad mi kažu “Šta te briga, rodi sebi jedno dete”, pa pobila bih ih! Ja nemam ništa protiv toga da neko ko to želi, sebi rodi dete. Uopšte ne mora da znači da sam ja u pravu, ali to je moje viđenje – rekla je Milena.

– Nemojte meni da pričate da je najbitnije da ja sebi rodim jedno dete jer je meni najbitnije da imam kvalitetnu i stabilnu osobu, koja će to isto dete da odgaja i da ga odgajamo, iako možda ne budemo zajedno, u najvećoj ljubavi – kazala je pevačica ranije za medije.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Facebook Pagelike Widget