Kos je otkrio detalje o svom obrazovanju.
Takođe je podelio da uživa u hobiju posete Zemunske pijace sa prijateljem.
Aleksandar Kos, prijatelj političara Čede Jovanovića, u poslednje vreme veoma je aktivan na svom Instagram profilu gde je sada odgovarao na pitanja svojih pratioca. Inače, njih dvojica boravili su nedavno na Kipru.
Aleksandar Kos je objavio fotografiju na kojoj vidimo njega i Čedu Jovanovića kako poziraju zajedno. Čeda je na sebi imao belu, otkopčanu košulju i crni šorts, dok je njegov prijatelj bio u pantalonama i crnoj majici.
Foto: Instagram
Nakon ove slike, Aca Kos je otkrio prvo koju srednju školu je završio, kao i koliko je visok.
– Završio sam Gimnaziju – društveno jezički smer, a visok sam 189.
Foto: Instagram
Kos je otkrio koji mu je hobi omiljeni sa Čedom Jovanovićem.
– Jedna od omiljenih aktivnosti u slobodno vreme je poseta Zemunske pijace.
Foto: Instagram
Kupio nekretninu na Kipru
– Da, kupio sam svoju prvu nekretninu na Kipru. Ovo je moj izbor za savršeno parče raja, gde ću uživati zajedno sa svojim prijateljima i porodicom – napisao je Čedin prijatelj na svom nalogu.
Aleksandar Kos je nedavno završio u pritvoru zbog nedozvoljenih supstanci. Njega je policija zaustavila, a on nije prošao test na nedozvoljene supstance.
Foto: budikraken / Instagram
Sudija za prekršaje doneo je odluku kojom se Aleksandar Kos proglašava krivim, a tim povodom se tada Čedomir Jovanović oglasio za “Blic”.
– Da od čoveka napravi narkomana, promil alkohola, ništa! Oni koji su poturali te informacije, e to je ono što me sad interesuje. Čekaću da izađe, pošto je on najveći grešnik u ovoj zemlji. Zbog pasivizirane lične karte, eto. Adresa u ličnoj karti, to se dešava hiljadama ljudi. Promenjen je zakon i po novom zakonu, kada se utvrdi pasivizirana adresa u ličnoj karti, odmah se ide kod sudije za prekršaje i kazana je 30.000 dinara. Pošto sudija za prekršaje nije radio, morao je da ostane u policijskoj stanici do jutros do 9h, kad su ga izveli kod sudije za prekršaje, rekao je Čeda Jovanović za Blic.




Dodaj komentar