Radio BalkanFox

UŽAS! Lepa misica izgubila bitku s rakom!



Američka misica Andrea Andrade preminula je u 35. godini, devet godina nakon što joj je dijagnostikovan rak debelog creva. Tužnu vest potvrdio je njen suprug Kris Vilson, navodeći da je Andrea preminula 16. januara, o čemu su izvestili američki mediji.

Andrea, lepotica iz Kalifornije, suočila se sa teškom dijagnozom još 2017. godine, kada joj je otkriven rak trećeg stadijuma. Lekari su joj tada davali prognoze koje su bile obeshrabrujuće – između šest meseci i dve godine života. Ipak, Andrea je prkosila svim očekivanjima i živela čak devet godina duže nego što su predviđanja govorila, ispunjavajući svoje snove, šireći optimizam i pomažući drugima koji su prolazili kroz slične borbe.

PREKINUT PROGRAM ZBOG SMRTNOG SLUČAJA! Čuvena voditeljka i bivša misica umrla od RAKA: Počivaj u miru, lepotice!

Njena priča bila je simbol snage, vere i istrajnosti, a do poslednjeg dana ostala je posvećena podizanju svesti o raku i pružanju podrške onima koji se s njim bore.

Slomljeni suprug oprostio se od Andree potresnom porukom na Instagramu, uz niz zajedničkih fotografija koje svedoče o njihovoj ljubavi:

Moja večna ljubavi. Znam da ovo nije zbogom. Videću te s druge strane, ljubavi. Drži me svojim nebeskim rukama, volim te, mi amor.

ČUVENA MISICA NASTRADALA U NIŠU! Komšinica bezuspešno pokušavala da spase teško bolesnu Vesnu iz plamena!

Andrea i Kris bili su zajedno osam godina, a dve godine proveli su u braku. Njihova ljubavna priča, obeležena podrškom i zajedništvom, ostaje snažan podsetnik na to koliko ljubav može biti moćna i u najtežim trenucima.

BONUS VIDEO:





Republika

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...