U sinoćnoj emisiji “Amidži šou” između ostalih, gost je bila i mlada pevačica Aleksandra Mladenović.
Iako su sa voditeljem Ognjenom pretresali mnoge teme vezane za karijeru, estradu, kada su se dotakli njenog emotivnog života Aleksandra je o tome nevoljno pričala.
Naime, voditelj Ognjen Amidžić upitao ju je, kada bi birala između Uroša Živkovića i Isaka Šabanovića, koga bi izabrala da snimi duet, a kome bi dodelila ulogu manekena u svom spotu, što je već bilo dovoljno da negoduje.
Ni drugo pitanje o tome da li ju je neki partner iskoristio za novac nije joj se dopalo.
– Ja ovde kad dođem samo pričam o partnerima i sve mi propadne zbog tebe, svaka veza! Ti stalno dođeš i pitaš nešto… – bunila se Aleksandra, budući da je i sa Urošem i Isakom davno bila.
– Neću da odgovorim ni na jedno, mnogo su glupa pitanja i može mnogo glup odgovor da bude. Odvratna su ti pitanja – odbrusila je pevačica, koja je ipak izdvojila Živkovića u odnosu na Šabanovića, kojeg je svojevremeno optužila za nasilje.
– Uroša Živkovića jako poštujem, o drugim osobama ne pričam. Uroš i ja smo ostali u super odnosima, ostale ne komentarišem – rekla je ona.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar