Radio BalkanFox

U kuću Lazića došao ovaj muškarac: Veoma je bitan Branki, u najvećem bolu ne odvaja se od nje


U porodici Lazić danas je najtužniji dan. Rođeni brat pevača Darka Lazića, Dragan Lazić (33), biće ispraćen na večni počinak.

Darko se u ovim teškim trenucima ne odvaja od neutešne majke Branke, koja se danas sahraniti sina.

Branka se veoma teško nosi sa bolom i gubitkom, neprestano plače, a uz nju je njen partner Dragan Paunović.

On je maločas stigao u kuću gde je ožalošćena porodica.

Danas je sahrana

Ispraćaj Dragana Lazića koji je stradao na motoru održaće se danas, 13. marta, u 14 časova na lokalnom groblju u Brestaču.

Njegovi prijatelji bajkeri, koji su sa njim vozili na kobni dan pogibije, danas na poseban način ispratiti Dragana na večni počinak.

Poslednje druženje Darka i Dragana Lazića

Skrhan bolom, Darko Lazić je, prisetivši se poslednjih trenutaka provedenih sa bratom, rekao kako je izgledao njihov poslednji susret na dan tragedije.

– Juče je bio mnogo lep dan! Smejali smo se, brat me je non stop ljubio. Rekao mi je: “Brate, volim što se ovako družimo”. Stali smo i do manastira. Nije skidao osmeh sa lica. Ja sam prvi otišao, a on je sa prijateljima, našim drugarima kasnije krenuo. Video sam da ih nema, to mi je bilo čudno. Drug me pozvao i jedva je izgovorio to što se desilo…. Ne mogu, verujte mi, srce će mi pući – jedva je izustio Darko Lazić za Kurir.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...