Radio BalkanFox

Milica Pavlović na sahrani brata Lazića: emotivni trenutak



Milica Pavlović, do nedavno je bila na odmoru u Indiji, ali je nakon saznanja za tragediju njenog kolege Darka Lazića, da je izgubio rođenog mlađeg brata, se sa kolegom Milanom Mitrovićem uputila se u Brestač kako bi bila uz svog kolegu u najtežim trenucima.

U crnini i bez šminke sa velikim naočarima došla je u porodični dom Lazića. Trenutak kada je zagrlila svog kolegu, a on zajecao, mnogi su teško podneli. Darko je u zagrljaju Milice, samo izgovorio: “Jao, ode duša moja mala”, a pevačica ga je nemo grlila.

 Iza Milice je bio red kolone ljudi koji je strpljivo čekao da zagrljajem i nekom rečenicom uteše neutešnu porodicu.

Milica Pavlović na sahrani brata Darka Lazića Foto: Kurir, Ilija Ilić

Nepregledna kolona bajkera

Dragan Lazić, stradao je na motoru 11.marta 2026. godine. Njegovi prijatelji i on iskoristili su lep i sunčan dan kako bi uživali u vožnji motora, čije je veliki ljubitelj bio pokojni Lazić.

Nažalost srećni trenuci i sunčan dan ubrzo su se pretvorili u mrkli mrak, jer je Dragan u sudaru sa automobilom, nastradao.

Njegovi prijatelji iz bajkerskog kluba, ne mire se sa činjenicom da su izgubili jednog člana, a na večni počinak odlučili su da ga isprate, tako što će njegov kovčeg pratiti kolona bajkera na motorima.

Bajkeri na motorima došli na sahranu Dragana Lazića Foto: Ilija Ilić

Supruga nema od bola

Supruga Dragana Lazića, Ivana, na dan njegove sahrane nema je od tuge i bola. Ona je od trenutka kada je saznala da je izgubila životnog oslonca, potpuno utučena, bleda, neutešna. Njena tuga je neopisiva, a gotovo sve vreme provodi pored sanduka svog nastradalog supruga

Poznati na sahrani brata Darka Lazića Izvor: Kurir

Sahrana Dragana Lazića Izvor: Kurir



Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...