Ana Nikolić objavila je dokaz da je kompozitor Goran Ratković Rale razveden i u crkvi od prve supruge Slavice, i to u Kruševcu u novembru 2025. godine.
Pevačica je objavila ceo dokument, tačnije rešenje koje je izdalo Crkveni sud.
Međutim, u rešenju se navodi i da je Raletu zabranjen da drugi put stupi u crkveni brak.
– Ovaj brak je konačno razveden izvršnom presudom Crkvenog suda Pravoslavne eparhije kruševačke – piše u rešenju.
– Na osnovu člana 112 Bračnih pravila SPC mužu i ženi se zabranjuje stupanje u novi crkveni brak bez dobijenog blagoslova nadležnog Arhijereja – napisano je.
Foto: Instagram/ananikolicofficial
Raletova žena tvrdi da nije razvedena
– Nas dvoje smo se zakonski razveli, ali crkveno nismo, ali i to ćemo ako Bog da uskoro. Jer ako bi se on ponovo želio venčati, ne može, jer smo nas dvoje još uvek crkveno vezani – rekla je ona, a potom otkrila da li ga i dalje voli.
– Ne, ne nikako. Kao muškarca ga više odavno ne volim. Ali, kao oca naše dece, kao familiju, odgovor je “da”.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar