Radio BalkanFox

Otkriveno čime se bavi dečko Čoline ćerke Une



Starija ćerka Zdravka Čolića, Una Čolić, često privlači pažnju javnosti kako zbog svojih objava na društvenim mrežama, tako i zbog veze sa 10 godina starijim dečkom.

Nakon što su komšije njenog dečka otkrile kako se par ponaša, sada je otkriveno čime se njen partner bavi.

Uspešan biznismen

– Unin dečko bavi se preprodajom automobila i auto delova i u tome je veoma uspešan. On takođe poseduje lokale u Beogradu koje izdaje i od toga uzima veliki novac – rekao je dobro obavešten izvor.

Inače, Una je svog dečka odavno uvela u porodicu, pa često zajedno sa Zdravkom putuju na turneje i odlaze na zajednički odmor.

Una Čolić sa 10 godina starijim dečkom Foto: Printscreen/Instagram

Kako su pisali mediji ranije, ona je spremna da se uda za 10 godina starijeg dečka koji je veoma pažljiv prema njom, a kojeg i obožava njen otac Zdravko Čolić.

Čola je inače prošlog leta celu porodicu poveo na letovanje u Hrvatskoj, a sa njima je bio i Unin dečko. Želeo je da im obezbedi potpuni ugođaj, pa je odabrao hotel sa pet zvezdica u kom je noć skoro 400 evra.

Čola dao blagoslov

– Una Čolić i njen momak već nekoliko godina uživaju u ljubavi, nerazdvojni su i Zdravko Čolić je zetu dao blagoslov i primio ga u porodicu raširenih ruku. Ozbiljno razmišljaju o sledećem koraku, pa je tako veridba bliža nego ikada – pričao je izvor za domaće medije.

Una, njen momak i pevačeva mlađa ćerka Lara putovali su zajedno i na koncert Zdravka Čolića koji je imao u Austriji.

Zdravko Čolić legenda Foto: ATAIMAGES

Čola  podržava ćerkin izbor, a nedavno je otkrio da li bi voleo da postane deda.

– Pa ja bih to, koliko god mogu, odložio bez obzira na godine. Starija ćerka je već stabilna, a mlađa je još mlada. Sve je to u Božjim rukama. Uvek kažem – lepo je da deca malo prođu svet, rade na sebi, ali sudbina je sudbina, ona te uvek sačeka – naveo je Zdravko Čolić.

Lepa Brena i Zdravko Čolić Izvor: Kurir



Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...