Radio BalkanFox

Sa tetkom ne pričam 20 godina


Aktuelno

ŠOKANTNA ISPOVEST MILOŠEVIĆEVOG UNUKA: “Sa tetkom ne pričam 20 godina”

  • Marko Milošević je prvi put javno govorio o složenim odnosima u svojoj porodici.
  • Već 20 godina ne komunicira sa svojom tetkom Marijom Milošević, iako je ona obnovila kontakt sa njegovim ocem.

Unuk nekadašnjeg predsednika Slobodana Miloševića i poslanik SPS-a, Marko Milošević, iznenadio je javnost kada je po prvi put otvoreno progovorio o zamršenim i narušenim odnosima unutar svoje porodice.

Marko Milošević
Marko Milošević – Rajko Ristić / Ringier

U iznenađujućem priznanju, Marko Milošević je otkrio da sa svojom tetkom Marijom Milošević ne komunicira već pune dve decenije.

Marko Milošević
Marko Milošević – Ringier

Kako je naveo, ona se iz Crne Gore vratila u Srbiju, a iako nije prisustvovala kremaciji njihove majke Mirjane Marković u Moskvi, to je bio trenutak kada su tetka i njegov otac obnovili kontakt.

Marko: “Godinama nisam znao da imam polusestru”

Ipak, najintrigantniji detalj iz njegovog života je činjenica da godinama uopšte nije znao da ima polusestru, koja se takođe zove Marija. Za njeno postojanje saznao je tek 2013. godine, a prvi susret dogodio se u Moskvi 2014. godine kada je išao u posetu ocu.

Slobodan, Marko i Marija Milošević
Slobodan, Marko i Marija Milošević – EPA/ Paul Vreeker, EPA/Slobodan Pikula, EPA/Srdjan Suki / Ringier

Iako je polusestra 2018. godine boravila u Srbiji na poziv njegove majke Milice Gajić, odnosi su zahladneli nakon smrti bake Mirjane Marković 2019. godine. Prema Markovim rečima, došlo je do problema u komunikaciji između polusestre i njihovog oca, zbog čega je i on sam izgubio kontakt sa njom, te nije ni znao da ona dolazi u Srbiju na godišnjicu smrti dede.

Kada je u pitanju njegov otac, Marko Milošević stariji, unuk bivšeg predsednika objašnjava da, iako ne postoje prepreke za njegov povratak iz Rusije, on to ne želi. Razlog za njegov ostanak u Moskvi su negativne emocije i “negativan sentiment prema svemu što se dešavalo u zemlji”.

Inače, Marija Milošević bila je u vezi sa popularnim pevačem iz devedesetih koji je nedavno otkrio detalje iz njihovog odnosa.

(K1)

VIDEO: “IVICA ĆE OVO IZGURATI, TO JE MOJ JUŽNJAK” Ceca Ražnatović otkrila da je stalno u kontaktu sa Dačićevom porodicom

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima od sada i na Google News.





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...