Voditeljka, Jovana Jeremić, Veliki petak provodi radno. Ipak, u studiju Pink televizije danas ima posebnu gošću – svoju ćerku Leu, uz koju će joj dan na poslu biti lepši i lakši.
Jovana je specijalno doterala devojčicu za ovu priliku, a onda je otkrila da je Lei dugogodišnja želja da dođe kod mame u program, što joj je ovom prilikom i ispunila.
– Gospođice Lea Milošević, hoćemo li farbati jaja mi od 11 sati ovde na Pinku? – pitala je Jovana na početku.
– Da! – rekla je euforično mala Lea.
– Jesam li ispunila želju da dođeš na Pink danas? Je l’ to bila vaskršnja želja? – pitala je potom Jovana, na šta je devojčica takođe rekla: “Da”.
Jeremićeva je potom pohvalila ceo tim žena koji je sredio njenu ćerku, ali i malu Leu.
– Sredile su te ženice iz šminkernice, kao lutka si! Izgledaš kao da ideš na Pinkove zvezde – poručila je Jovana svojoj naslednici, a potom je pustila da odmori dok ne dođe 11 časova i počnu sa farbanjem jaja.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar