Britanska glumica Niki Sanderson (42) čeka prvo dete sa partnerom Entonijem Kvinlanom, ali se umesto potpune radosti zbog trudnoće suočava sa brojnim kritikama i negativnim komentarima na društvenim mrežama.
Iako je vest o prinovi obradovala njihove fanove, deo javnosti oštro je osudio njenu odluku da postane majka u četrdesetim godinama. Pojedini komentari otišli su toliko daleko da su je nazvali “sebičnom”, što je glumica javno osudila.
– Neki ljudi su komentarisali da sam sebična što rađam u “ovim godinama”. Entoni je na to rekao: “Pa zar ne shvataju da smo jednako stari?”. Očigledno za njega to nije sebično” – otkrila Niki, naglašavajući da su kritike upućene isključivo njoj.
Glumica je ukazala i na dvostruke standarde koji su očigledni u reakcijama javnosti.
– Oboje smo u četrdesetima, ali kritike su bile usmerene samo na mene, kao ženu u toj priči.Kako to može da bude sebično za majku, a ne i za oca? – ne može, a da se ne zapita glumica koja priznaje da su je najviše pogodili zlonamerni komentari i poruke koje prelaze svaku granicu.
Posebno su je uznemirile poruke koje dovode u pitanje zdravlje deteta i njenu odgovornost kao buduće majke.
– Neki su mi rekli da ću ja biti kriva ako se s bebom nešto desi, i da bi trebalo da se zbog toga osećam loše. To je toliko bolno… Kako neko uopšte može tako nešto da kaže, zašto?
Niki Sanderson
Pogledaj galeriju





Dodaj komentar