- Navodi da nikada nije bila ljubomorna i da nije primećivala Raletovu navodnu neveru tokom braka, kao i da su njegove devojke često bile pevačice.
- Danas nisu u komunikaciji, još nisu rešili sve materijalne stvari, ali Coka tvrdi da nema ljubomore i da želi Raletu i Ani Nikolić svu sreću.
Bivša supruga kompozitora Gorana Ratkovića Raleta, Slavica Coka Ratković, odlučila je da stane pred naše kamere, u stanu u kom danas danas njena deca, koju je dobila u braku sa Raletom.
Slavica Coka Ratković rešila je da progovori razvodu, Raletovoj romansi sa Anom Nikolić, ali i odnosu sa bivšim mužem, koji se do danas nije održao.
Coka inače radi i živi u Nemačkoj, dok su deca koju je dobila u braku sa Raletom u Beogradu. S obzirom na to da je tokom boravka u Beogradu u stanu u kom je živela sa Raletom, pitali smo je koliko isti emotivno doživljava kada se seti tih vremena.
– Nije mi emotivan. I ni najmanje zato što su moja deca odrasla u drugom stanu. I kad smo došli u ovaj stan, ja sam otišla za Nemačku – rekla je ona i dodala:
O Raletu: “Odrasli smo zajedno”
– Ovde sam živela sa Raletom oko godinu dana pre nego što sam otišla. Mi smo se venčali 1991. godine, a odvojili smo se 2002. Bili najbolji prijatelji sve dok nije našao novu pevačicu. Imali smo zajednički cilj, decu. Bukvalno smo odrasli zajedno i bilo je poštovanje njegovo prema meni, moje prema njemu i emotivno nismo bili bliski jer smo bili jako mladi kad smo se venčali. Tako da obično brakovi kad se dvoje tako mladi, ne traje dugo, pogotovu što se Rale mnogo promenio kad smo došli u Beograd.
Dobili su dvoje dece – sina i ćerku, ali se ljubav vremenom ugasila, a Coka ističe, da je za sve “kriv” taj dolazak u Beograd, koji je mnogo promenio Raleta.
– Čim je zakoračio u Beograd, istog trenutka. Ne znam. Pa kako je krenula ta njegova karijera, tako i on se menjao. Venčali smo se 1991 godine, a 1993. je došlo prvo dete, a 1994. drugo dete, pa smo došli za Beograd i sve je bilo super prve dve, tri godine. Kasnije je bilo jako teško. Nismo imali novca. Za karijeru treba vreme da krene neki novac. Baš smo bili, mogu da kažem siromašni. I kako je krenuo novac, tako se i on menjao. A ljubav? Pa ja sam bila mlada. Ne znam ni da li je to bila ljubav. Mislim da je ovo sada njegova prava ljubav sa Anom.
Pitali smo Coku da li je ona u nekom trenutku osetila da je Rale varao dok su bili zajedno.
– Po prirodi nisam ljubomorna žena. Ja uopšte nisam primetila da on mene vara. Kasnije sam čula da je tu bilo raznih pevačica, mene to ništa nije povredilo. Nisam ni verovala kad su mi rekle. Nisam se družila sa pevačicama jer ja imam neki svoj svet, drugi svet. Sretala sam ih svakodnevno, naravno. Ja odem u studio ranije samo kad mi treba nešto od njega ili treba nešto da donesem ili da uzmem. Uopšte nisam bila tip žene da ja sedim u njegovom studiju i da ja nešto komentarišem, pregovaram, kao što obično žene kompozitora, aranžera i producenta vole da rade. Nisam takva. Pustila sam njega da on radi svoj posao. Nisam bila ljubomorna. Poštovala sam sve, nisam ni smatrala da bi me on prevario. Bila sam jako mlada. Što bi me prevario? Rodila sam mu dvoje dece. Bila sam dobra žena. Što bi me prevario? Očigledno da on ima neki kompleks da voli pevačice. Ne znam, baš voli pevačice – kaže ona i dodaje:
– Nema šanse da ako nisi pevačica, da bi neka žena imala šansu kod njega. A mislim da i nekim normalnim ženama da im Rale nije baš tako interesantan.
Raletove devojke dolazile u njihov stan
Slavica Ratković je takođe otkrila da se često susretala sa njegovim partnerkama:
– Nemam ja problem s tim. Ja ne znam ko su njegove devojke. Znam za Indiru, Olju Bajrami, nju sam upoznala, ali nijednu drugu nisam upoznala. Olja je dolazila, na primer. Druge nisu. Obično kad ja dođem, ne budu tu. On to sve organizuje da one nisu tu kad sam ja tu.
Slavica nam je otkrila i šta je bio ključni razlog njihovog rastanka i prelomni trenutak kada je shvatila da više ne želi da bude sa njim.
– Kad sam otišla za Nemačku, kad me doveo u ovaj stan. Njemu je bio cilj da nas spoji kao porodicu i ja to nisam htela. Nisam želela s njim da živim. Nije on čovek mog života. Ja sam njemu u jednom trenutku pomogla, on zna o čemu se radi. Ja sad samo tražim da se to reši, jer on i ja imamo neraščišćenih materijalnih nekih stvari. Godinama sam ja čekala da se to reši. Međutim, odjednom on je to verovatno prepustio Ani da ona reši sa mnom. To s njom nema nikakve veze. To se nje ne tiče. To se tiče mene i mog bivšeg supruga – kaže ona i dodaje:
– Mi smo se građanski razveli kada sam ja otišla u Nemačku. Ja sam tražila taj razvod. A crkveni razvod smo ostavili namerno, jer smo uvek bili jako bliski, kao familija, ne kao muž i žena. Mi nemamo ništa, ali smo jakom jako bliski, do sada.
O odnosu Raleta i Ane
Ana Nikolić je obelodanila da je crkveni brak između Slavice i Raleta okončan, a njegova bivša supruga priznaje da je to bio veliko iznenađenje za nju, te da nije bila upućena da je kompozitor podneo papire za razvod.
– Ja sam stvarno mislila da ja sam još uvek u tom crkvenom braku. Ana me je momentalno demantovala i hvala joj još jednom, jer to je već pet meseci. Ja to nikad ne bih saznala da ona to nije objavila na svom Instagramu. Ja još uvek nemam papir, jel tako? Nemam. I ne znam otkud njoj moj i građanski i crkveni. Šta će to njoj? Šta joj to njoj treba? Verovatno joj je on dao. A zašto, ja stvarno ne znam. Ja joj nisam problem apsolutno nikakav. Nisam ljubomorna, ne znam odakle je to. Stvarno želim Rale tu i njoj svu sreću i smatram da je to prava ljubav, pošto Raleta ja najbolje poznajem. Rale je napokon našao ženu po svom ukusu. Voli takve žene, dominantne. Možete da vidite i po njegovim intervjuima. Kad je razbila, ovde televizor, pa kad je rekao: “Neka razbija, ja ću kupiti veći”. Njemu se to godi. Njemu je sa mnom bilo dosadno.
“Nismo u komunikaciji”
Na pitanje da li su nakon razvoda rešili pitanje imovine, kaže:
– Nismo, jer nismo imali šta ni da delimo, jer je on… Neću da pričam. Zna on šta treba da završi sa mnom. Nismo u komunikaciji godinu dana. To je prvi put da se tako nešto desi, a pre toga samo stalno bili u komunikaciji. Drugari najbolji, prijatelji. Znam da nije zdravstveno dobro, nije ni on stupio u kontakt sa mnom kad sam ja bila bolesna. Ne želim da stupim u kontakt sa njim, deca su u kontaktu s njim. Hvala Bogu, živ je i zdrav, to mi je bitno da je živ i zdrav svojoj deci.




Dodaj komentar