Danas se odvijala prava drama u domu Marka iMarije Bulat, kada ga je ona prijavila za fizičko nasilje policiji, pa ubrzo povukla svoju prijavu.
Njena ćerka Sofija iz prvog braka stigla je danas u porodični dom svoje majke i Marka Bulata kako bi videla svog brata.
Sofija je sa ćerkicom bila ispred zgrade i sa mlađom sestrom te je sve vreme plakala i vređala majku.
Sada je naša ekipa uhvatila Mariju kako izlazi iz stana sa svojim sinom te ju je upitala da prokomentariše sve.
Pošto nije želela da je pusti u stan, Mariju smo pitali da otkrije pravu istinu. Iako je na početku odbijala, ona je rekla:
– Nije istina….nažalost meni je bolno da izgovorim da Marko koristi nju da manipuliše sa mnom. Drugari…razumem vas, razumite i vi mene….sram je bilo.
Nedugo zatim prokomentarisala i to što ju je Sofija na neki način predstavila nepodobnom majkom.
-Šta da joj radim, verovatno postporođajna depresija – rekla je ona, potvrdivši da se nije čula sa markom Bulatom.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar