Radio BalkanFox

Evo kakva je atmosfera na svadbi Meline Džinović: Džipsi zapevali Đini na uvce



Melina je nosila elegantnu belu haljinu, a njen otac Sulejman Galić bio je posebno emotivan tokom večeri.


Za atmosferu je bio zadužen popularni bend Džipsi Kings, koji je pevao i Melininoj ćerki.

Melina Džinović, poznata modna kreatorka i bivša supruga Harisa Džinovića, organizovala je glamuroznu proslavu venčanja sa svojim budućim suprugom, britanskim milionerom Džefrijem Pol Arnold Dejmom. Veče je održano u prestižnom restoranu na francuskoj rivijeri, a u restoranu je svirao popularni bend Džipsi Kings.

Melina je zablistala u elegantnoj beloj haljini, dok je Džefri nosio svečano odelo. Par je stigao u restoran automobilom, a društvo im je pravila kuma Goca Karić. Restoran, smešten tik uz more, meni je baziran na vrhunskim morskim specijalitetima i francuskim delikatesima.

Melina Džinović sa Englezom

Foto: Profimedia / Ringier

Melina Džinović sa Englezom

Melina se sprema za svadbu

Foto: Privatna arhiva

Melina se sprema za svadbu

Melinin otac grli ćerku

Melinin otac, Sulejman Galić, bio je vidno emotivan tokom večeri. Nije mogao da sakrije radost dok je grlio svoju ćerku, što je raznežilo sve prisutne.

Bend Džipsi Kings, poznat po hitovima poput “Bamboleo”, bio je zadužen za atmosferu. Zanimljivo je da je Haris Džinović ranije sarađivao sa ovim bendom, što je dodatno privuklo pažnju javnosti. Bend je Melininoj ćerki pevao na uvce u jednom trenutku.

Melina sa verenikom

Foto: Telegraf / Ustupljene fotografije

Melina sa verenikom

Melina sa verenikom

Foto: Telegraf / Ustupljene fotografije

Melina sa verenikom

Melina sa verenikom

Foto: Telegraf / Ustupljene fotografije

Melina sa verenikom

Gosti su uživali u specijalitetima poput karpaća od ribe, foa gra i čuvene riblje čorbe bujabes. Za ljubitelje luksuza, na meniju su bili i jastog i kavijar, dok je cena večere po osobi dostizala i preko 250 evra.

(Kurir)



Blic

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...