Radio BalkanFox

Da li se sećate Marije iz serije “Lud, zbunjen, normalan”? Stigla je i do Netfliksovog filma



Publika oduševljena njenom neverovatnom vizuelnom transformacijom – „neprepoznatljiva sa sedom kosom“


U filmu igra Danicu, misterioznu i zastrašujuću Srpkinju koja naređuje otmicu glavnog junaka

Glumica Tatjana Šojić, koju domaća publika najbolje pamti po ulozi crvenokose Marije, vlasnice kafića “San Remo” u hit komediji “Lud, zbunjen, normalan”, ostvarila je veliki međunarodni uspeh.

Iako je domaća serija imala zavidnu gledanost tokom više sezona, glumica je odlučila da dalje unapredi svoju karijeru i oproba se u potpuno drugačijem žanru.

Tatjana Šojić

Foto: Youtube / youtube

Tatjana Šojić

Njen novi profesionalni izazov je uloga u Netfliksovom filmu “60 minuta”, koji je objavljen 19. januara i već beleži neverovatnu gledanost na ovoj platformi.

Film prati napetu priču MMA borca Oktavija Bergmana, koji napušta važan meč i ima samo 60 minuta da stigne na rođendan svoje ćerke, jer će u suprotnom izgubiti starateljstvo nad njom.

Na tom putu na raspolaganje nema ni trenutak slobodnog vremena, jer se suočava sa brojnim preprekama i opasnom grupom kriminalaca.

Uloga čuvene Danice

U ovom ostvarenju, Tatjana tumači ulogu Danice, “zastrašujuće Srpkinje” koja naređuje Oktavijevu otmicu.

Ono što je posebno privuklo pažnju publike jeste njena neverovatna vizuelna transformacija.

Od prepoznatljive crvenokose komične junakinje, Tatjana je sada potpuno neprepoznatljiva sa sedom kosom, a gledaoci uveliko komentarišu da se u ovoj ozbiljnoj i mračnoj ulozi odlično snašla.

Tatjana Šojić


Tatjana Šojić

(Foto: Youtube / youtube)

Tatjana Šojić


Tatjana Šojić

(Foto: Youtube / youtube)



Blic

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...