Radio BalkanFox
Vesna i Đole Đogani su dobili opomenu od policije jer su bili preglasni

Vesna i Đole Đogani su dobili opomenu od policije jer su bili preglasni


Muško ženski razgovori

Vesna i Đole Đogani su dobili opomenu od policije jer su bili preglasni

  • Vesna i Đole Đogani su se prisetili snimanja spota za pesmu ‘Čekaj me kod kolima’ pre 20 godina.
  • U snimanju je učestvovalo preko 70 devojaka i dečaka iz njihove plesne škole.

Denseri Vesna i Đole Đogani su se, prilikom davanja jednog intervjua, prisetili susreta sa policijom. Naime, oni su tada snimali spot za pesmu “Čekaj me kod kolima” pre ravno 20 godina.

Vesna i Đole Đogani (Foto: Ringier/Aleksandar Dojkić)
Vesna i Đole Đogani (Foto: Ringier/Aleksandar Dojkić) – Aleksandar Dojkić / Ringier

– Snimali smo celu noć. U spotu se pojavljuje cela naša plesna škola, preko 70 devojaka iz plesne škole, i dečaka, uglavnom. Snimali smo ispred jedne hale, koja izgleda grandiozno, baš onako lepo. Desila nam se jedna situacija da su nam usred snimanja došli policajci i rekli nam: “Prekinite, glasno je, noć je, a čuje se muzika!” – prisetila se Vesna.

– Onda smo mi davali kasete, CD-ove, potpise, a onda su nam dozvolili da nastavimo dalje – dodala je pevačica.

VIDEO: Vesna Đogani, intervju

– Uglavnom to je prvi igrački spot kod nas da je sniman tako ozbiljno. Bilo je 70 igrača. Snimano je HD kamerom. Kamermani znaju šta znači snimiti sa HD kamerom 900. Jako lepa rezolucija i slika – nadovezao se Đole u emisiji Nataše Ilić.

Šta je Vesna ispričala o tome kako je pevačica Slađa Delibašić navodno varala Đoleta?

– To je ta etiketa koja ti se zalepi, bam, i ti to kad ti se zalepi više nikad ne možeš da skineš. Istina je bila da je ona otišla. Anabela i Gagi su bili ti koji su nju videli u lobiju jednog hotela kako sedi sa “prijateljem” njihovim zajedničkim i drži se za ruku. Kada su videli Anabelu i Gagija, oni su sklonili ruke – ispričala je nedavno pevačica.

Vesna Đogani
Vesna Đogani – Aleksandar Dojkić / Ringier

– To je bračni par sa kojima su Slađa i Đole išli na zimovanja. Anabela i Gagi su nazvali Đoleta i rekli mu šta je i kako je. Slađa je više puta čak i sama, kad je gostovala u emisijama, rekla: “Ljudi ja sam želela da budem samostalna. Ja njega više nisam trpela, nisam volela, nisam želela u svojoj blizini” – dodala je Vesna za “GrandOnline”.

Kako je Delibašićeva odgovorila na ove tvrdnje?

– To su nebuloze, ne znam šta je time htela da postigne, niti me interesuje, pričaju gluposti. Kad je vidim, ja počnem da se smejem, meni je sve to interesantno ljudi. Ona je ispunila svoj životni san. Eto tu sam čekala neku zahvalnost od nje da kaže “Hvala ti što si otišla, dala si mi ono što sam htela da budem uvek” – ispričala je Slađa u “Bunkeru”.

Inače, pevačica je umesto cveća i bombonjera od muža dobila imanje od 60 ari, a iako se pričalo da su pred razvodom, istina je potpuno drugačija, te Đole poručuje da je kontroliše, ali i da joj daje malo prostora.

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima od sada i na Google News.





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...