- Vanja je demantovala glasine o aferi sa pevačem Acom Lukasom, ističući da su njihove relacije isključivo poslovne.
- Navodi da su takve priče zlonamerne i da je to neko iskoristio da joj nanese štetu.
U domaćim medijima kao bomba odjeknula je vest da se sin Zorice Brunclik Đorđe Tutić razveo od supruge Vanje Tutić sa kojom je bio u braku 15 godina u braku.
Vanja je malo nakon progovorila o Zorici i Kemišu, a tom prilikom je otkrila šta se dešavalo u noći kada je napustila porodični dom i šta joj je bivši suprug tada zabranio.
– Ja zameram Kemišu, ali Zorici njoj više kao ženi što nisu osetili potrebu da mi se jave, da pitaju kako sam. Ko je otišao? Kome je bilo teže? Ja sam htela da im se javim, moj suprug je to stopirao. To veče kad sam odlazila od kuće, htela sam da odem, da se oprostimo, rekla sam mu hajde da idemo da se oprostimo. Htela sam da ih zagrlim, da im kažem da ćemo se i dalje čuti, da ćemo ostati u kontaktu… On mi je rekao nemoj, znaš da će mama da plače, ima prilike, pričaćete. Ta prilika se nije desila – rekla je Vanja za “Hype”.
O navodnoj aferi sa folkerom
Tutićeva se nedavno dotakla i priče da joj je brak pukao zbog afere sa pevačem Aleksandrom Vuksanovićem, poznatijim kao Aca Lukas.
– Mene je to šokiralo. Shvatam ja sve, jer je i moj posao da se bavim tuđim životima, ali to je glupost! Acu beskrajno poštujem i divim mu se. Njega vole žene, dopadljiv je, duhovit, najveća muzička zvezda, ali mi radimo u istoj firmi. Aca izdaje za produkciju za koju radim i sretali smo se mnogo puta. Postali smo dobri, ja sam išla i poslovno i privatno na njegove nastupe, normalno je da mu priđem, javim se. Mislim da je to neko zlonamerno iskoristio kako bi mi naneo štetu – rekla je Vanja Tutić za Svet.
Bonus video:




Dodaj komentar