Radio BalkanFox
Nikola Rokvić snima spot | Kurir

Nikola Rokvić snima spot | Kurir



Ekipa Kurira našla se na snimanju novog spota pevača Nikola Rokvić u Bloku 44, mestu u kojem je pevač odrastao, i za koje ga vežu najlepše uspomene iz detinjstva.

Upravo zbog toga, ovo snimanje bilo je posebno emotivno za pevača, pa nije krio emocije ni ispred naše ekipe.

– Ovo je jedno od najemotivnijih snimanja za mene. Ovde sam odrastao, ovde sam igrao fudbal i klikere. Bez obzira na to što više ne živim ovde, sve me i dalje vezuje za ovaj ulaz. Pozvao sam svoje komšije da učestvuju u spotu i svi su se rado odazvali. Mama Slavica se posebno oduševila kada je čula da ću baš ovde snimati spot. Prvi deo spota sniman je u Zagrebu i Sarajevu – izjavio je Nikola.

Pevač je otkrio i da publika uskoro može očekivati čak tri nove pesme koje izlaze u Junu, ali priznaje da mu je upravo ova numera posebno prirasla srcu zbog emocija, i uspomena koje nosi dok je peva.

 Pogledajte dodatni snimak:



Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...