Radio BalkanFox
Marini Visković dečko kupio stan vredan tri miliona evra

Marini Visković dečko kupio stan vredan tri miliona evra



Već dve godine traje ljubav koju pevačica Marina Visković neguje sa milionerom iz Dubaija. U tom gradu joj je priredio i nesvakidašnje iznenađenje kada je pazario skupocenu nekretninu za nju.

Njen partner, kako pišu domaći mediji, nije žalio novac, pa je za stan na lukzusnom ostrvu Palm Džumeria izdvojio oko tri miliona evra. 

Marina Visković Foto: Preentscreen/Instagram, Andrej Damnjanović, Privatna Arhiva

Poznato je da je ta lokacija prestižna i važi za jednu od najskupljih u gradu. Ljudi iz svetskog vrha džet seta poseduju neporketnosti upravo ovde. 

Spremni za velike korake

Izvor blizak pevačici je za Alo otkrio da su Marina i njen partner spremni za velike korake u životu.

– Malo je reći da je Marina bila u šoku kada je shvatila da je luksuzna nekretnina poklon za nju i da je ponosna vlasnica oaze o kakvoj mnogi mogu samo da sanjaju – rekao je izvor, pa dodao da je kupovina nepokretnosti bio način da pokaže svoje ozbiljne namere prema pevačici – objašnjava.

On, takođe, želi da se Marina oseća sigurno pored njega, a cilj mu nije bio da zadivi javnost. Naprotiv, on je ovim pozetom rešio da iskreno gradi njihov zajednički život.

Pevačica Marina Visković nedavno je prvi put pokazala lice svog dečka milionera, kojeg je do tada uspešno skrivala od očiju javnosti. Foto: Printscreen, Privatna Arhiva

Kako piše pomenuti medij, uređivanje stana je u punom jeku, a njih dvoje su uposlili najbolje stručnjake iz sveta enterijera koji inače rade na prestižnim projektima u istom gradu.

Od rasvete, pa do umetničkih komada, pažljivo se bira kako će prostor biti opremljen. Ono što se sada zna, jeste da će biti moderan, elegantan i topao. U planu je da ovde otpočnu zajednički život kroz dva meseca.

“Dogodiće se…”

Pevačica je, ne tako davno, otkrila detalje o svom novom izabraniku, čiji identitet ipak krije od očiju javnosti.

– Ljubav ima veliki udeo u tome kako se osećam i kako izgledam. Imam najboljeg mogućeg momka na svetu. Bilo je potrebno da se sretnemo u pravo vreme na pravom mestu. Svadbe ne volim inače, ali verovatno će se desiti to sudbonosno ”da”. Svadba se desiti neće. Ja ne volim taj vid zabave, a ni moj momak. Možda bude žurka tim povodom. Ljubav je tu, prelepo mi je – rekla je Marina Visković nedavno.

Sat vredniji od 20.000 evra

Sa svojim pratiocima, Marina je, pre nekoliko dana na mrežama, podelila je fotografije na kojima pozira, a mnogi su bili oduševljeni promenom boje kose.

– Sijaš jače od Dubaija – samo je jedan od komentara koji je pevačica dobila.

Marina Visković u Dubaiju Foto: Printscreen Instagram

Međutim, njenim fanovima nije promakao ni skupoceni sat koji nosi na ruci.

Kako se priča, sat na njenoj ruci je u vrednosti većoj od 20.000 evra!

Pogledajte kako izgleda kad trenira:

Marina Visković pokazala kako trenira Izvor: Instagram/marina_viskovic_official



Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...