- Zdravko Čolić izbegava da peva uživo svoju baladu, iako je jedna od omiljenih među publikom
Ćerka voditelja Jovana Memedovića, Maša Memedović, doživela je noć za pamćenje na koncertu legendarnog Zdravka Čolića. Maša, koja je bila u prvom redu, nije krila oduševljenje kada joj je pevač prišao, a čitavu scenu podelila je sa pratiocima na Instagramu.
Naime, Čola joj je u jednom trenutku prišao toliko blizu džentlmenski dok je pevao, da je mladu Mašu potpuno ostavilo bez teksta te je i zinula. Emocije su je savladale, a njena reakcija na snimku jasno pokazuje da je umalo pala u nesvest od uzbuđenja.
Na snimcima koje je objavila, vidi se njeno šokirano lice i ruka na grudima, a uz objave je kratko i jasno napisala: “Nije mi dobro”, a u narednom storiju, uz krupni kadar Čole, dodala je i konačnu potvrdu: “Čolu volim, činjenica”.
Jedna numera izostavljena sa Čolinih nastupa
Zdravko Čolić iza sebe ima seriju izuzetno uspešnih koncerata, a fanovi su oduvek bili uskraćeni za jednu od njegovih najlepših numera. Iako je publika često priželjkuje, Čola ovu pesmu uporno izbegava da peva uživo na svojim nastupima.
Razlog za to, na iznenađenje mnogih, nije ni tehničke, ni vokalne prirode, već je Zdravko Čolić izbegava zato što je za njega previše emotivna.
U pitanju je predivna balada “Sačuvaj me bože njene ljubavi”, koju je za njega napisao pokojni kantautor Đorđe Balašević.
“Pesma koju ja pevam, ali je nisam napisao je najbolja pesma koju imam. Napisao ju je Đorđe Balašević i ona je nešto najemotivnije. To je pesma “Sačuvaj me bože njene ljubavi”, priznao je nedavno Zdravko Čolić u emisiji “Eden en eden”.
Bonus video:




Dodaj komentar