- Jelisaveta Orašanin je nakon razvoda od Miloša Teodosića započela vezu sa 11 godina mlađim glumcem Pavlom Mensurom.
- Novi par je primećen na rejvu gde su razmenjivali nežnosti pred svima.
Nakon razvoda od proslavljenog košarkaša Miloša Teodosića, ljubavni život glumice Jelisavete Orašanin ne prestaje da intrigira javnost. Njeno srce osvojio je njen 11 godina mlađi kolega, glumac Pavle Mensur.
Novi par je nedavno viđen kako se ludo provodi na jednom rejvu, gde su prisno igrali i pred svima razmenjivali nežnosti, zagrljaje i poljupce. U jednom trenutku, Pavle je svoju novu izabranicu čak i krišom snimao.
Iako su oboje poznate ličnosti, jedan detalj o njima je posebno privukao pažnju, a to je njihova visina. Jelisaveta je sa svojih 178 centimetara znatno viša od proseka za žene u Srbiji, koji iznosi 168 centimetara.
S druge strane, Pavle je visok 186 centimetara, što znači da je razlika u njihovoj visini jednocifrena i iznosi svega 8 centimetara. Zbog ove male razlike, kada glumica obuje visoke potpetice, vizuelno deluje kao da je viša od svog novog partnera.
Jelisaveta ostala u porodičnom stanu sa decom
Kada je reč o njenom prethodnom braku, Jelisaveta i Miloš Teodosić odlučili su da se rastanu jer su im se putevi jednostavno razišli. Ipak, nakon pucanja ljubavi bivši supružnici su uspeli da spuste loptu i održe prijateljske odnose. Jelisaveta je ostala da živi u porodičnom stanu sa decom, dok se Miloš preselio u drugi stan. Njihov apsolutni prioritet ostaju zajednička deca, kojoj su oboje maksimalno posvećeni.
Podsetimo, isplivalo je zašto je crkva strogo zabranila venčanje Jelisavete Orašanin i Miloša Teodosića.
VIDEO: Jelisaveta Orašanin se snima sa sinom i ćerkom




Dodaj komentar