Katarina Živković proslavila se u trećoj sezoni takmičenja „Zvezde Granda“, kada je kao sedamnaestogodišnjakinja odlučila da okuša sreću i izgradi svoj muzički put. Ipak, za tinejdžerku iz Leskovca, početak karijere bio je pun odricanja i nimalo lak, s obzirom na to da je paralelno sa pevanjem i takmičenjem morala da završava srednju školu.
Tek iz drugog pokušaja uspela je da dobije priliku na velikoj sceni, a od presudnog značaja bio je osećaj pokojnog direktora “Granda” Saše Popovića.
– Dva puta sam se prijavljivala za „Zvezde Granda“. Prvi put kada sam imala četrnaest godina kada nisam prošla, drugi put sa sedamnaest i tada sam prošla. Nisam ušla u finale, ali Bog me je pogledao, imala sam tu neku ludu sreću i Saša Popović je prepoznao moj talenat i shvatio da ne treba da me pusti tako lako – prisetila se Katarina Živković, koja je nakon toga snimila pesmu koja se pretvorila u veliki hit.
Njena prva numera „Kada te ne volim” u početku nije bila zapažena, a Kaća smatra da je za to možda bila kriva i ona sama, jer prvobitno nije verovala u tu pesmu. Najveći apsurd sa kojim se suočavala u tom periodu bio je ogroman jaz između luksuznih stihova koje je pevala i njene surove svakodnevice.
– Pevala sam o nekim cipelama, kolima, skupim satovima, a vozila sam se autobusom od Leskovca do Beograda, pa gradski prevoz, takmičenje. Morala sam paralelno da završim i srednju školu, ali sam bila uporna i nisam odustajala – objasnila je pevačica.
Pevačica Katarina Živković nedavno je usnimljena na aerodromu, a tom prilikom joj je obezbeđenje njenog supruga Stojketa otvaralo vrata.
Takođe, pevačica je pokazala na društvenim mrežama i deo unutrašnjosti vile u kojoj živi sa mužem i sinom. Veliku pažnju izazvao je luksuzni garderober, kao i spavaća soba.
(Telegraf.rs/Grand)




Dodaj komentar