Radio BalkanFox

Nedostaje mi…” Žera o Halidu Bešliću: Pevač progovorio o promeni profesije “Za kuvara nikad nije kasno


Večeras je na programu finale 11. jubilarne sezone popularne muzičke emisije “Nikad nije kasno”. Finalisti su tokom sezone pokazali da se fantastično snalaze u svim muzičkim žanrovima i da svojim glasovima mogu da slome i najtvrđa srca.

Plasiralo se dalje u finale 12 izvođača.

Frontmen grupe Crvena jabuka Dražen Žerić Žera večeras je u žiriju pomenutog takmičenja te je otkrio da li je strog kao žiri.

– Ja? kad sam ja bio strog? Ja sam pravedan… – rekao je pa otkrio da li je tanka linija između strogoće i pravičnosti:

– Ne znam, to si ti rekao. Ima nešto od srca do srca neka tanka nit.

Žera je priznao da za njega nikad nije kasno i da ljudi treba da idu u susret svojim snovima:

– Mislim da nije. Lepo je da ljudi ostvare svoje snove, i ovaj biser Bogom dan ko je smislio ovu emisiju zaradiće sevapa. da ljudi ispune svoje životne snove Kolko sam čitao biografije imali su teške periode, uvek pesma leči i kad je dobro i loše pesma je tu.

Dotakao se i neostvarenih želja:

– Ja sam hteo biti vozač, kuvar nije se dalo …kad smo počeli svirati…. za kuvara nikad nije kasno

Da li bi menjao nešto priznaje:

– Ne bih ništa menjao. Bilo je super. Danas svi prave strategije Pr najbitnija je pesma…kad ustaneš ujutru ne bi mogao sebe lagati ogledalu

Pevač je priznao i da li mu nedostaje kolega halid Bešlić koji je preminuo pre nekoliko meseci:

– Nedostaje on svima. Ne mogz menjati genetske postavke, rasli smo u drugo doba bez zla među ljudima. Mi smo svi raja…fali širio je toplinu ljubavi nema veze gde je pevao….- priznao je on pa je otkrio da li prati Svetsko prvenstvo:

– Volim gledati sa Rajom. Drago mi bosna je prošla…žao mi što ostale zemlje nisu. lepo je videti bar kad gradovi balkana navijaju za komšije koje su otišle to je lepa slika, političari bi trebalo da gledaju tu sliku.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...