Marina je otkrila da je za dve nedelje smršala izbacivanjem samo jedne namirnice.
Savetovala je desetodnevni izazov bez šećera, ističući kako je to pozitivno uticalo na njeno zdravlje i liniju.
Glumica Marina Ćosić ponovo je raznežila svoje pratioce na društvenim mrežama prelepim i bajkovitim prizorom iz prirode sa svojom naslednicom. Ona je podelila trenutke njihove rane jutarnje idile i pokazala kako provode dragoceno vreme daleko od gradske vreve.
Marina je otkrila da je ovo njihova jutarnja rutina dok još svi spavaju, a kroz smeh je priznala da su jedva stigle i da se umiju. Ovi magični, porodični trenuci odmah su pokrenuli lavinu pozitivnih komentara njenih vernih pratilaca koji su oduševljeni ovakvim zdravim načinom života.
“Naša jutarnja rutina dok još svi spavaju, a jedva da smo stigle da se umijemo. Branje voća koje nikad niko nije prskao. Branje livadskog cveća za mamu” – napisala je Marina u objavi.
Foto: marinacosic / Instagram
Izbacila samo jednu namirnicu i uspela da se istopi za dve nedelje
– Novi izazov za narednih 10 dana je tu: izbacivanje šećera. Šta to znači? Nema čokolade, keksa, torti, kolača, pudinga, sutlijaša, griza, sladoleda, šećera u kafi i slično – objasnila je ona, pa dala savet.
Foto: Milan Ilić / Ringier
– Onima kojima je to nezamislivo neka ubace ceđeni sok u toku dana, idealno limun, jedan limun na 750/1L vode, i pijte da bi vam bilo lakše. Ako je baš ozbiljna kriza, kockica najcrnje čokolade na jezik i da se posisa, tako će duže da traje. Cilj izbacivanja šećera je da istražite koliko šećer vlada našim organizmom i potrebama, posebno ako ste naviknuti na velike količine, ali dan po dan, zato imamo 10 dana, u ovoj dijeti. Šećer nisam konzumirala 15 dana, sa jednim prekršajem na večeri koji je za mene bio sledećih par dana sa posledicama i rekla sam da to sebi više neću da dozvolim. Dovela sam liniju u red, a kilogrami su samo odleteli – rekla je ona tada.




Dodaj komentar