Radio BalkanFox

Marko i Luna progovorili o susretu sa Slobom Radanovićem



Luna i Marko su najpre prokomentarisali nedavne navode da u njihovom odnosu nešto nije kako treba i da se razvode.

– To su samo tračevi koji nas prate već sedam godina. Navikli smo na to, ne opterećujemo se. Nismo dužni da budemo 24 sata pred kamerama kao u rijalitiju. Ako nas nema ne znači da se razvodimo već nam ne prija možda u tom trenutku da se pojavljujemo pošto smo i mi ljudi od krvi i mesa. Treba i nama malo da se ugasimo – rekli su oni.

Na pitanje da li su se javili odgovorio je Marko:

– Nema razloga – rekao je, a na pitanje da li im je bilo neprijatno Luna je rekla da nije, a Marko je bio rečitiji:



Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...