Pevačica Mina Kostić juče je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, u kojoj je provela gotovo mesec dana zbog zdravstvenog stanja. Nakon njenog izlaska iz ustanove, za Pink.rs oglasio se njen partner Mane Ćuruvija Kasper, koji je govorio o Mininom oporavku, ali i o brojnim napisima koji su prethodnih nedelja pratili njihov privatni život.
Vest o njenom izlasku izazvala je veliku pažnju javnosti, budući da su prethodnih nedelja brojne spekulacije i različite informacije kružile medijskim prostorom. Mane je za Pink.rs otkrio kako se Mina trenutno oseća.
“>
Mina je juče napustila kliniku
Pogledaj galeriju
Mina je juče napustila kliniku
ST/Vladimir Lukić





Dodaj komentar