Dok se prethodnih dana u javnosti intenzivno govorilo o navodnom raskidu Duška Tošića i Nore, novi paparaco snimci podgrejali su spekulacije da je među njima ipak došlo do pomirenja. Njih dvoje su danas viđeni nakon zajedničkog ručka u jednom prestoničkom restoranu na ekskluzivnoj lokaciji, što je odmah privuklo pažnju javnosti. Iako su mnogi očekivali da će prisnije pokazati emocije pred kamerama, situacija je bila nešto drugačija, piše Kurir.
Zajedno na ručku, ali bez previše pokazivanja emocija
Po izlasku iz restorana nisu hodali jedno pored drugog kao zaljubljeni par koji želi da privuče pažnju. Naprotiv, između njih je postojala izvesna distanca, pa su se kretali na oko metar razdaljine.

Foto: Instagram.com/duškotosic, noramilo
PROČITAJTE JOŠ: DUŠKO TOŠIĆ RASKINUO SA NOROM?! Šok-potez bivšeg fudbalera, ovim je obrisao za sva vremena, ona žestoko uzvratila!
Skriveni od pogleda drugih gostiju
Prema informacijama sa lica mesta, u restoran nisu stigli zajedno. Najpre je došao Tošić, dok se njegova partnerka pojavila petnaestak minuta kasnije i ušla na drugi ulaz. Na taj način izbegli su dodatnu pažnju prisutnih gostiju i prolaznika. Navodno ih je vlasnik lokala lično dopratio do stola, a mesto na kojem su sedeli bilo je pozicionirano tako da budu sklonjeni od znatiželjnih pogleda. Veći deo vremena proveli su sami, daleko od očiju javnosti. Nakon završetka ručka napustili su restoran zajedno, a potom seli u luksuzni automobil i odvezli se u nepoznatom pravcu.
“>
Nora
Pogledaj galeriju
Nora
Instagram.com/noraamilo





Dodaj komentar