Pevačica Ivana Boom Nikolić juče je na promociji svog prvog albuma otvoreno govorila o izazovima sa kojima se susrela tokom rada na novom projektu. Iako je želela da ostvari saradnju sa većim brojem kolega sa domaće muzičke scene, otkrila je da pojedini izvođači nisu ni stigli da preslušaju demo snimke koje im je slala sa idejom da zajedno snime duet. Ipak, uprkos tome, njen novi album donosi čak tri duetske pesme, na koje je posebno ponosna.
– Bilo je nekih koji nisu imali vremena da čuju duete uopšte, ali uvek poštujem svačiji stav. Razumem da dosta kolega radi i da nema vremena možda čak ni da posluša demo koji bi mu poslali za saradnju. Ne uzimam za zlo nikome. Svima želim sreću i biće prilike da sarađujemo. Volim duete koje su neočekivani. Drago mi je što smo uspeli da spojimo nespojivo – rekla je Ivana kroz smeh, prenosi Mondo.
Na društvenim mrežama mnogi su osudili kolege koje nisu izreklamirale njen projekat, kao što je ona to radila za njihove.
PROČITAJTE JOŠ: FRANCUZI NAPALI IVANU BUM NIKOLIĆ: Skandal, pevačica hitno reagovala! (FOTO)
Promocija prvog albuma predstavljala je poseban trenutak u njenoj karijeri. Pred okupljenim kolegama, saradnicima i predstavnicima medija nije krila uzbuđenje zbog ostvarenja projekta na kojem je dugo radila.
– Ne mogu da verujem da je došao dan da se desila promocija. Dočekujem kolege. Radujem se da svi premijerno čujete drugi deo albuma, četiri nove pesme. Potrudila sam se sa svojim saradnicama da sada bude izbačeno. Pauza samo od mesec dana između prvog i drugog albuma – rekla je Ivana.
“>
Ivana Boom Nikolić
Pogledaj galeriju
Ivana Boom Nikolić
Antonio Ahel/ATAImages





Dodaj komentar