Radio BalkanFox

Kao da sam stavila balone” Pevačica ugradila silikone posle porođaja pa se pokajala: “Rešila sam se bede…


Pevačica Dragica Radosavljević Cakana decenijama traje na muzičkoj sceni a svi je znaju kao nekog ko izuzetno vodi računa o izgledu ali i neguje prirodni luk.

Ipak, malo ko zna da je Cakana bila među prvima koji su uradili hirurške intervencije na estradi kada je povećala grudi.

Intervencija pevačici nije donela zadovoljstvo već je ubrzo ugrađene silikone morala da izvadi.

Ona je jednom prilikom otkrila, implante je stavila nakon rođenja ćerke, u trenutku kada se njeno telo promenilo posle porođaja, te je dobila priliku i želju da modifikuje svoj izgled. Međutim, umesto podizanja samopouzdanja, usledilo je razočaranje, pa je pevačica priznala da joj je ugradnja silikona bila najveća greška u životu i da se kaje što je dirala svoje prirodne grudi.

– Davno sam stavila implante u grudi i ubrzo nakon toga ih izvadila. Smetalo mi je, nisam to bila ja. Očigledno je bio jedan blentav trenutak u mom životu – iskreno je ispričala Dragica Radosavljević Cakana.

Ona je priznala da je sama sebi napravila “medveđu uslugu” jer se sa silikonima uopšte nije osećala lepo. Agonija nije trajala dugo, jer je ubrzo donela radikalnu odluku da se vrati prirodnom izgledu.

– Nakon godinu i po dana sam se rešila te bede i izvadila ih. Neprijatno mi je kad govorim o ovoj temi, ali kao devojka sam imala malo veće grudi i, kad sam ih ugradila, kao da sam stavila balone – objasnila je pevačica slikovito sa čim se suočila nakon intervencije.

Pevačica je naučila važnu životnu lekciju te je shvatila da su joj estetske intervencije bile nepotrebne.

– Na kraju sam shvatila da mi je to bilo nepotrebno jer i bez toga imam veće grudi, koje mi ponekad smetaju. Ja sam lepa i bez toga – našalila se Cakana na kraju svoje ispovesti.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...