Pevačica Maja Berović otvoreno je govorila o uspehu, ljudima koji su se udaljili od nje, ali i o svojim manama i privatnom životu.
Kako je priznala, tokom karijere doživela je da se pojedini ljudi sklone iz njenog života, a smatra da razlog nije bila ona, već njen uspeh.
Kako sama ističe, svako vreme nosi svoje, ali je ona uprkos svim okolnostima ostala sebi dosledna.
– Pa jeste se desilo da se ljudi sklone, moram da priznam. Ali ne zbog mene, neki ljudi prosto ne mogu da se nose sa mojim uspehom, nažalost. Ali u suštini, ja sam uvek bila ista. Nikad se nisam menjala i mislim da kakav si čovek, to ne može niko da promeni. To je prosto u nama. Ali svakako da su se drugi ljudi oko mene menjali – rekla je ona.
Iako joj je karijera donela brojne uspehe, priznaje da su se zbog toga dogodile i određene promene u privatnom životu.
Govoreći o sebi, pevačica je otkrila da joj je najveća mana – nestrpljenje.
Pevačica ističe da se sa nestrpljenjem bori čitavog života i da, uprkos trudu, još nije uspela da ga savlada.
Iako je posvećena radu, Maja je pokazala i svoju duhovitu stranu kada je reč o fizičkom izgledu i ishrani.
Našalivši se na svoj račun, otkrila je da bi sebi u 2026. godini uputila vrlo specifičnu i komičnu poruku u vezi sa slatkišima:
– Svinjo debela, što si pojela moju Milku sa Oreom? Što si pojela moju Dubai čokoladu?.
Govoreći o sinu Lavu, Maja je otkrila da je od oca nasledio temperament i da ume da bude pravi “lav”, dok je od nje povukao nežniju stranu, pa je, kako kaže, “miljen i drag”.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar