Radio BalkanFox

“Nisu mogli da podnesu moj uspeh” Maja Berović progovorila o bliskim ljudima koji su se udaljili od nje


Pevačica Maja Berović otvoreno je govorila o uspehu, ljudima koji su se udaljili od nje, ali i o svojim manama i privatnom životu.

Kako je priznala, tokom karijere doživela je da se pojedini ljudi sklone iz njenog života, a smatra da razlog nije bila ona, već njen uspeh.

Kako sama ističe, svako vreme nosi svoje, ali je ona uprkos svim okolnostima ostala sebi dosledna.

Pa jeste se desilo da se ljudi sklone, moram da priznam. Ali ne zbog mene, neki ljudi prosto ne mogu da se nose sa mojim uspehom, nažalost. Ali u suštini, ja sam uvek bila ista. Nikad se nisam menjala i mislim da kakav si čovek, to ne može niko da promeni. To je prosto u nama. Ali svakako da su se drugi ljudi oko mene menjali – rekla je ona.

Iako joj je karijera donela brojne uspehe, priznaje da su se zbog toga dogodile i određene promene u privatnom životu.

Govoreći o sebi, pevačica je otkrila da joj je najveća mana – nestrpljenje.

Pevačica ističe da se sa nestrpljenjem bori čitavog života i da, uprkos trudu, još nije uspela da ga savlada.

Iako je posvećena radu, Maja je pokazala i svoju duhovitu stranu kada je reč o fizičkom izgledu i ishrani.

Našalivši se na svoj račun, otkrila je da bi sebi u 2026. godini uputila vrlo specifičnu i komičnu poruku u vezi sa slatkišima:

– Svinjo debela, što si pojela moju Milku sa Oreom? Što si pojela moju Dubai čokoladu?.

Govoreći o sinu Lavu, Maja je otkrila da je od oca nasledio temperament i da ume da bude pravi “lav”, dok je od nje povukao nežniju stranu, pa je, kako kaže, “miljen i drag”.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...