Na koncert je među prvima stigla Đulkica, ćerka Sinana Sakića.
Sloba je najavio da će pevati pesme pokojnog folkera.
Folk pevač Sloba Radanović došao je večeras na koncert Južnog vetra u srpskoj prestonici. Sloba je bio odlično raspoložen, pa je pred pripadnicima sedme sile otkrio o kom originalnom načinu za dolazak na Tašmajdan je razmišljao.
– Hteo sam da dojašem na konju, ali je bio gladan, ostao je kod kuće, morao je! – rekao je Sloba u svom stilu.
– Ja pevam večeras, da, da. Pevam uskoro sad, moram da žurim – dodao je on na koncertu Južnog vetra.
Foto: Milan Ilić / Ringier
Foto: Milan Ilić / Ringier
Foto: Milan Ilić / Ringier
– Pevam Sinanove pesme, samo Sinan! Hvala vam – kazao je Radanović sa osmehom na licu.
Detalje sa lica mesta pogledajte u videu iznad.
Sinanova ćerka stigla među prvima
Inače, među prvima je večeras na koncert došla Đulkica, ćerka Sinana Sakića.
Ona je pred pripadnicima sedme sile otkrila bolnu istinu o članovima porodice, pa navela da nemaju komunikaciju.
– Ja nisam u kontaktu sa Medom koji će večeras pevati, neće doći do pomirenja. Nisam ni sa Alenom u kontaktu – rekla je Sinanova naslednica.
Foto: Milan Ilić / Ringier




Dodaj komentar