Pred novinarima je otkrila da nema kontakt sa članovima porodice Medom i Alenom.
Njena omiljena pesma svog oca je ‘Hajdemo dalje, moja tugo’.
Večeras se održava veliki koncert Južnog vetra u Beogradu, a među prvima je na isti došla Đulkica, ćerka čuvenog pevača Sinana Sakića. Ona je pred pripadnicima sedme sile otkrila bolnu istinu o članovima porodice, pa navela da nemaju komunikaciju.
– Ovo će biti emotivno za mene, oduševljena sam idejom o koncertu – započela je ona.
– Ja nisam u kontaktu sa Medom koji će večeras pevati, neće doći do pomirenja. Nisam ni sa Alenom u kontaktu – rekla je Sinanova naslednica.
Foto: Milan Ilić / Ringier
Ona je priznala da ima i omiljenu očevu pesmu.
– Hajdemo dalje, moja tugo – kazala je Đulkica na koncertu Južnog vetra.
Detalje sa lica mesta pogledajte u videu iznad.
Foto: A. Dojkić / RAS Srbija
Foto: A. Dojkić / RAS Srbija
Foto: A. Dojkić / RAS Srbija
Sinanova grobnica je bila skupa
U medijima se uveliko spekulisalo da je grobnica legendarnog pevača koštala basnoslovnih dvadeset hiljada evra.
Foto: Rajko Ristić / Ringier
Sabina, Sinanova udovica, odlučila je nedavno da konačno stane na put i ovim čaršijskim pričama.
Foto: Milan Ilić / Ringier
Na direktno pitanje da li je istina da je spomenik koštao toliko, ona je u “Premijeri, vikend specijalu” odgovorila: “Ne, nije. Jeste bila dosta skupa, ali nije tolika cifra u pitanju”.
Sabina je, podsetimo, zaslužna za otvaranje muzeja Sinanu Sakiću u njegovoj rodnoj Loznici.




Dodaj komentar