Radio BalkanFox

Dragana Katić operisala bokove: “Od detinjstva sam bila očajna”



Posle intervencije, prvi put je imala hrabrosti da nosi usku haljinu i bila je oduševljena svojim izgledom.


Dragana je istakla koliko joj je izgled bitan i priznala da je u teškim trenucima morala da prodaje porodično zlato.

Voditeljka Dragana Katić, godinama važi za jednu od najnegovanijih dama na našoj javnoj sceni, a jednom prilikom je otvoreno govorila o svom fizičkom izgledu i estetskoj intervenciji koja joj je potpuno promenila život.

Dragana Katić je podelila kako je u četrdesetoj godini presekla i donela odluku da operiše bokove, koji su joj zadavali velike muke i nesigurnosti još od najranijih dana.

Bokovi su mi stvarali problem, od detinjstva sam tu bila očajna. Bez obzira na to koliko sam varirala u kilaži, jako su mi smetali ti bokovi i velika razlika između boka i struka“, ispričala je voditeljka. Zbog ovog viška, Dragana se prisetila da u gimnaziji nije mogla da nosi tada izuzetno popularne plitke “levis 501” farmerke.

Dragana Katić

Foto: Danica Božović / Ringier

Dragana Katić

Prelomni trenutak dogodio se u njenoj 40. godini, kada se konačno obratila estetskom hirurgu, a nakon operacije, neželjeni višak se nikada više nije vratio. Ova intervencija joj nije donela samo fizičku promenu, već je bila i ozbiljna prekretnica u načinu života.

“Meni je to bila vrsta klika da budem malo posvećenija sebi, da krenem da vežbam. Jako sam vodila računa o tome šta jedem da se to ne bi vratilo, a maestralno je urađeno. Nije mi bila dovoljna tuđa potvrda, morala sam to sa sobom da završim i ja sam to ovako završila”, istakla je Dragana.

Dragana Katić

Foto: Milan Ilić / Ringier

Dragana Katić

“O, hvalim ti se Bože!”

Posebno je bio upečatljiv trenutak kada je nakon oporavka videla svoj novi odraz.

Sećam se kada sam se pogledala u ogledalo posle operacije, nekih dva-tri meseca kada je sve to prošlo, rekla sam sebi: ‘O, hvalim ti se Bože‘. Odjednom sam htela da nosim sve ono što mi ranije ne stoji, pa sam tada prvi put izašla na scenu u potpuno uskoj haljini”, prisetila se Katićeva i dodala da su nakon toga i treninzi došli na svoje.

Voditeljka je naglasila da o svom telu i nezi veoma vodi računa još od svoje 10. ili 11. godine, kada je počela da se formira kao devojka. Koliko joj je izgled bitan pokazuje i činjenica da joj je izuzetno važno da posećuje svog dugogodišnjeg frizera i doktorku za lice, te da pre svake vizuelne promene “dobro promisli i prespava”.

Iako danas zrači samopouzdanjem, njen životni put nije uvek bio idealan, o čemu svedoči i njeno ranije bolno priznanje da je u najkritičnijim životnim momentima, kako bi preživela, morala da prodaje zlato iz kuće.

Dragana Katić


Dragana Katić

(Foto: Dragana Katić / Instagram)

Dragana Katić


Dragana Katić

(Foto: Danica Božović / Ringier)

Dragana Katić


Dragana Katić

(Foto: Milan Ilić / Ringier)



Blic

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...