Radio BalkanFox

Mina Kostić prvi put u javnosti nakon bolnice



Oni su beg od vrućine pronašli u hladovini van gradske vreve, a kako se može videti Mina deluje srećno. Uz fotografije Kaper se obratio vernim pratiocima: Volimo vas! – poručio je.

Mina je krajem maja hospitalizovana zbog psihičkog i emotivnog iscrpljenja, a njeno stanje je u međuvremenu stabilizovano.

Prema našim informacijama, oporavak je tekao u dobrom smeru, zbog čega su lekari doneli odluku da pevačica nastavak lečenja sprovede van bolničkih uslova.

– Odlično sam – poručila je Mina, koja je potom ušla u “mercedes”.



Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...