Radio BalkanFox
Pevačica o Bugarki na Music Week-u i kolegama koji imaju posebne zahteve na nastupima “Glupo je da kažem…”

Pevačica o Bugarki na Music Week-u i kolegama koji imaju posebne zahteve na nastupima “Glupo je da kažem…”


Pevačica Milica Jokić vratila se u Beograd nakon radnog vikenda, a ekipa medija zatekla ju je na aerodromu odmah po sletanju. Dobro raspoložena i nasmejana, Milica je strpljivo odgovarala na pitanja, a svojim stajlingom privukla je pažnju prisutnih.

Za putovanje je odabrala atraktivnu haljinu sa dubokim izrezom na butini, dok je lice sakrila iza modernih sunčanih naočara. Iako je iza nje naporan vikend ispunjen nastupima, pevačica nije skidala osmeh sa lica.

Milica je tom prilikom prokomentarisala aktuelna dešavanja na domaćoj muzičkoj sceni, a posebno se osvrnula na spektakl koji je prethodne večeri održan na festivalu Music Week.

Kako je priznala, najveći utisak na nju ostavila je ovogodišnja pobednica Evrovizije, Dara, koja je svojim nastupom potpuno osvojila publiku.

– Videla sam vezano za Daru, ona mi je ekstra. To je top.

Upitana da prokomentariše listu zahteva koje je imala Bugarka rekla je:

– Nisam znala, ali iskreno drago mi je što je bila. Svetski izgleda i drugačija je..Znam da dosta kolega ima…konkretno da me pitate ko, evo ode neko….glupo je da akažem…

Pevačica je potom nastavila svojim obavezama, a osmeh sa lica nije skidala ni prilikom izlaska sa aerodroma, pokazujući da joj naporan radni vikend nije pokvario dobro raspoloženje.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...