Oglasi – Advertisemenet
Tokom gostovanja u emisiji „Pitao bih za druga“ na Red televiziji, bivša rijaliti učesnica i pevačica Dia Kostić iznijela je niz komentara o odnosu Maje Marinković i Asmina Durdžića, otvarajući temu koja je već duže vrijeme jedna od najpraćenijih i najkomentarisnijih u rijaliti krugovima.
Oglasi – Advertisement
Dia je u razgovoru bez zadrške govorila o tome kako, prema njenom mišljenju, ova veza nije stabilna niti ima jasnu budućnost, naglašavajući da između Maje i Asmina postoji stalna doza neizvjesnosti i preispitivanja. Kako je istakla, Maja navodno oscilira između odluke da ostane u vezi ili da je prekine, jer, prema njenim riječima, nije sigurna kako Asmin stoji finansijski van rijalitija, što dodatno komplikuje njihovu dinamiku.
TOKOM REKLAMA NASTAO HAOS: Žestok okršaj Stanije i Maje – pale teške riječi i brutalne prozivke!
U emisiji je posebno naglašeno da se u rijaliti pričama često stvara slika o finansijskoj stabilnosti i luksuzu, ali da se iza kamera nerijetko otkrivaju sasvim drugačije okolnosti. Dia je komentarisala i percepciju javnosti o tome koliko je novac zapravo presudan u ovakvim odnosima, navodeći da se u praksi često pokaže da finansijski faktor ipak igra veliku ulogu, bez obzira na početne tvrdnje učesnika.
Ona je dodala da bi, prema njenom mišljenju, potencijalni raskid između Maje i Asmina mogao dovesti do ozbiljnih tenzija, jer postoji strah od međusobnih optužbi i javnih prozivki, što bi, kako kaže, moglo prerasti u „opštu katastrofu“ kada sve izađe van rijalitija. U tom kontekstu pomenula je i da pojedini odnosi u rijalitiju često imaju dodatnu težinu zbog inata, emocija i međusobnih rivalstava koja se prenose i na druge učesnike.
Dia se dotakla i priče o tome koliko je Asmin zaista finansijski moćan, kako se često predstavlja u javnosti, ističući da, prema njenim saznanjima i pričama koje kruže, situacija možda nije onakva kakvom se prikazuje. U emisiji je naglasila da se u rijaliti svijetu često gradi slika o luksuzu i velikim novcima, ali da se iza toga nerijetko kriju sasvim drugačije finansijske realnosti, krediti i pozajmice.
Posebno je odjeknula njena tvrdnja da je cijela situacija između Maje, Asmina i drugih aktera već poprimila širi kontekst unutar rijaliti priče, gdje se emocije, interesi i taktike prepliću na način koji gledaocima često nije u potpunosti jasan. Kako je istakla, Maja navodno čeka pravi trenutak da donese odluku, dok se istovremeno stvara pritisak javnosti i drugih učesnika.
Na kraju, Dia je zaključila da se u ovoj priči mnogo toga vrti oko imidža i percepcije, a ne nužno oko stvarnog odnosa i emocija, te da će tek vrijeme pokazati kako će se ovaj rijaliti odnos razvijati kada se kamere ugase i svi učesnici suoče sa realnošću van televizijskog formata.
Showbizz je svijet glamura, skandala i velikih iznenađenja! Ako volite priče koje šokiraju, nasmiju ili ostave bez teksta – kliknite na našu rubriku Showbizz. Svaki dan vas čekaju najnovije vijesti i najluđe priče iz života slavnih




Dodaj komentar