![]()
Dara Bubamara sletela je večeras na aerodrom u društvu svog 20 godina mlađeg izabranika, nakon što su uživali na odmoru u Crnoj Gori. Pevačica nije krila odlično raspoloženje, a svima je bilo jasno da se sa mlađanim partnerom provela i više nego sjajno.
– To je od Boga dato… Ne, ne, ne smem da pričam… – rekla je pevačica, a onda brže-bolje kazala:
– Žurim, čeka me vozač. Za sad ništa, zezala sam se malo… Što da ne, sve je to Božiji dar, što više dece – izjavila je Dara, time ipak ne isključujući mogućnost proširenja porodice.
Međutim, to nije jedina goruća tema o kojoj je pevačica govorila. Kako trenutno žirira u takmičenju “Zvezde Granda”, pevačica je šokirala priznanjem da ne isključuje mogućnost prelaska u neki drugi muzički format ukoliko dobije bolju ponudu.
– Ponude su svuda… Kako kažu: “Ko prvi devojci…” – zagonetna je bila Bubamara o pričama da će biti u žiriju “Pinkovih zvezda”.
– Šoubiznis je to, zašto da ne… Ja sam poslovna, lepo mi je bilo sa Cecom, sa svim kolegama, ako je neki bolji format i ponuda, zašto da ne… Uslovi su bitni, ali na prvom mestu novac! – bila je brutalno iskrena pevačica, koja je i nedavno aludirala na prelazak iz jednog takmičenja u drugo.
Nakon izjava koje će sigurno podići prašinu, Dara se sa svojim partnerom uputila pravo ka luksuznom ferariju koji ih je čekao ispred aerodroma, te su se u ovoj besnoj mašini odvezli kući.




Dodaj komentar