Radio BalkanFox

Joca Stefanović i Iva krstili sina! Pevačica se porodila u 41. godini, a sada raznežila objavom: “Slava Bogu”


Estradni par Iva Bojanović i Joca Stefanović danas su krstili sina Vukana, a najlepše trenutke sa ovog važnog porodičnog dana podelili su sa svojim pratiocima na društvenim mrežama.

Ponosna mama objavila je fotografiju iz crkve, na kojima se vidi da su ona i Joca za ovu posebnu priliku odabrali elegantne braon odevne kombinacije.

Uz fotografiju, Iva je podelila i emotivnu poruku.

Krštenje tvoje anđele naš. Slava Bogu, amin – napisala je pevačica.

Podsetimo, Iva je nedavno otvoreno govorila o negativnim komentarima koje je dobijala zbog razlike u godinama između nje i supruga.

– Na početku mi je to jako smetalo jer mislim da ljudi pričaju nerealno stvari. Da, vidi se razlika, ali ne tako drastično i to je zato što Joca izgleda mnogo mlađe nego što jeste, a ja sam svakako pet godina starija. Više mi ne smetaju komentari, dosadni su sa tim komentarima da sam mu kao mama. Počela sam da ulazim na profile da vidim kakav profil osobe može da mi kaže tako nešto. To su uglavnom neke nesrećnice bez zuba, čupave, raspuštene, nikakve koje su mlađe od mene 15 godina, a deluju starije.

Posetimo, Joca je rekao da je želeo da prisustvuje porođaju, ali nije mogao zato što nije prošao određene testove.

– Bebac je dobro, Iva je isto dobro, za večeras sam spremio jedno 15ak majica za cepanje. Bio sam sve vreme u porodilištu, porođaj je bio oko pet sati ujutru. Oko pet ujutru su počeli bolovi, ja sam je odvezao u porodilište, nisam prisustvovao samom porođaju, ali sam čekao sve vreme ispred. Ona se jako brzo porodila, za oko 45 minuta je sve bilo gotovo i rodila prelepog dečaka – objasnio je pevač.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...