Radio BalkanFox

Sloba Vasić se oglasio o preljubi: AI radi svašta! (



Nakon što su se u javnosti pojavili navodni skrinšotovi prepiske pevača Slobe Vasića sa drugom devojkom, što je dodatno podgrejalo glasine o krizi u braku i potencijalnom razvodu od supruge Jelene, pevač se prvi put oglasio i izneo svoju stranu priče.

Sloba Vasić tvrdi da su prepiske lažne – „Puno je đubradi“

Komentarišući navode koji su se pojavili u medijima, Vasić ističe da nije ni ispratio šta je objavljeno, ali negira bilo kakvu komunikaciju sa trećim licima.

„Nisam ispratio. Ali se ne dopisujem ni sa kim. AI radi svašta, to je jedino što mogu da kažem jer se ni sa kim nisam dopisivao. Nemam potrebu da se pravdam, ali ako ćemo već do istine, onda da kažem. Pritom, sada se koristi ovaj trenutak u kom se nalazim, pa svi pokušavaju da naude na svaki mogući način“, izjavio je pevač.

Zašto su poruke izašle baš sada?

Vasić se osvrnuo i na tajming u kom su se navodne poruke pojavile na društvenim mrežama i u medijima, naglašavajući da smatra da mu neko namerno pakuje skandal.

  • Korišćenje teške situacije: Pevač navodi da pojedinci koriste njegov težak period kako bi mu dodatno naškodili.

  • Sumnja u autentičnost: On javno pita zašto te prepiske nisu objavljene ranije, ukoliko su stvarne.

  • Pitanje anonimnosti: Vasić ističe da iza objavljenih poruka ne stoji ime i prezime, ocenjujući takav potez kao kukavički.

Šta piše u spornim porukama i kakav je status njegovog braka?

Podsetimo, u objavljenim skrinšotovima navodno se vidi komunikacija vođena putem njegovog verifikovanog Instagram naloga, gde se devojci upućuju poruke poput: „Malena… Hoćeš kod mene?“. Autentičnost ovih poruka nije zvanično potvrđena, a pevač ih u potpunosti odbacuje.

Ova drama dolazi u trenutku kada se već danima spekuliše o njegovom braku sa suprugom Jelenom, kao i nakon njegovih nedavnih iskrenih istupa u medijima o borbi sa zdravstvenim problemima.



Paparazzo

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...