Radio BalkanFox

Vanbračni sin našeg poznatog pevača kupio luks vilu u Americi: Izlazi na plažu



Kuća je opremljena kvalitetnim ozvučenjem i brojnim gitarama, jer je Devin ljubitelj muzike.


Viši sud u Beogradu je po drugi put potvrdio da su Miroslav i Devin otac i sin.

Devin Antonović, lekar po profesiji i vanbračni sin pevača Miroslava Ilića, nedavno je pazario luksuznu kuću na samoj plaži u Americi. Njegova majka Mirjana pohvalila se novom nekretninom na društvenim mrežama, pokazavši ogromno dvorište i elegantnu unutrašnjost doma.

U prostranom enterijeru dominiraju visoki plafoni, beli i sivi tonovi, dok centralno mesto u dnevnom boravku zauzima kamin.

Budući da je Devin veliki ljubitelj muzike, kuća je opremljena kvalitetnim ozvučenjem i brojnim gitarama.

Mirjana je jednom prilikom na Fejsbuku podelila i fotografije iz sinovljevog novog doma na kojima uživa u društvu svoje prijateljice, bosanske pevačice Merse Miljković.

Devin

Foto: Instagram

Devin

Devinova kuća

Foto: Facebook

Devinova kuća

Devin i Mirjana

Devin i Mirjana

“Viši sud zaključio da su Miroslav i Devin otac i sin”

Podsetimo, Mirjana Antonović se oglasila na Fejsbuku i navela da Viši sud, po drugi put, zaključio da su Devin i Miroslav otac i sin.

Miroslav Ilić i Mirjana Antonović

Foto: Milan Ilić / Ringier

Miroslav Ilić i Mirjana Antonović

– Dobro jutro dragi prijatelji! Da vas na brzinu obavestim da je Viši sud u Beogradu, po drugi put, odlučio u našu korist. Miroslav je u medijama izjavio da ne razume kako sud može da dođe do odluke da je on Devinov otac bez njegove saglasnosti da priloži DNK. Kad čovek koristi i krije se iza zastarelog zakona i odbija da prinese svoj DNK, sud mora da odluči na bazi svedoka, slika, i mnogobrojnih drugih dokaza. Posle svega je ipak Viši sud, po drugi put, zaključio da su Devin i Miroslav otac i sin. Nećete verovati!!! Miroslav je ponovo predao žalbu na Apelacioni sud. Nadamo se da ce njegovi na Apelacionom sudu ipak biti pravedni i konačno staviti pečat na Miroslavljeve prazne manipulacije, napisala je ona u objavi na Fejsbuku.



Blic

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...