Radio BalkanFox

Neda Ukraden za 76. rođendan pozirala u kupaćem: ‘Ne brojim godine nego sretne trenutke’



Neda Ukraden danas slavi 76. rođendan, a tom prigodom objavila je na Instagramu fotografiju iz Boke Kotorske gdje trenutno odmara u pauzi od mnogobrojnih ljetnih nastupa. 

– Još jedna godina, a u srcu mi je još vise ljubavi, uspomena i zahvalnosti. Ne brojim godine, brojim trenutke koji su me učinili sretnom. Zahvalna sam za svaki novi dan, za svoju obitelj, prijatelje, svoju publiku i sve vas koji ste godinama uz mene. Život je najljepši kada ga živiš punim plućima – napisala je pjevačica ispod fotografije na kojoj pozira uz more, u crnoj haljinici ispod koje se vidi plavi kupaći kostim. Fanovi su joj u komentarima uputili najljepše želje te komentirali kako blista. 

Rođendan je pjevačica u subotu proslavila u društvu kćeri Jelene, troje unuka i prijatelja koji su joj pomogli ugasiti svijeće na torti. 

I prošle godine, pjevačica je rođendna proslavila na moru i oduševila fotografijom u kupaćem kostimu.

– Danas slavim ljubav, radost i zahvalnost – Bogu i svima koji su mi pružili ljubav i podršku da se danas, sretna i okružena mojim najmilijima, radujem! Živjeli! – napisala je tada. 





24sata

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...