
Poznata pevačica Zorana Pavić otvoreno je govorila o neobičnim situacijama iz svoje višedecenijske karijere, specifičnim ponudama za honorar, ali i o tome zbog čega nastupe pojedinih striptizeta ceni više od onih koje pružaju pojedine popularne pevačice na estradi.
Jedna od najzanimljivijih anegdota vezana je za gostovanje u Austriji, gde joj je umesto novca ponuđeno posuđe, što je u tom trenutku odlučno odbila.
„Rekla sam da ne dolazi u obzir“
Govoreći o tome kako su se nekada ugovarali nastupi i šta se sve nudilo umetnicima, pevačica se prisetila situacije u kojoj je učestvovala i Lepa Lukić.
-
To se dogodilo u Beču kada su nam umesto honorara ponudili posuđe. Rekla sam da to ne dolazi u obzir i da neću da pevam za šerpe, a Lepa Lukić mi je govorila „Uzmi bre, pa ćeš lako posle da dodaš“ – ispričala je pevačica.
„Imala sam stav da neću da pevam za šerpe“
Iako je u tom trenutku čvrsto držala do svog stava, pevačica danas kroz smeh priznaje da se pokajala što nije poslušala stariju i iskusniju koleginicu.
-
Sećam se kako je jedan sokovnik nosila u avionu i meni govorila: „Zvaćeš ti mene za sokovnik“. I tako i bi. Ko je uzeo šerpe, uzeo je. Posle mi je i majka govorila: „Ludačo jedna, posuđe“, ali ja sam imala stav da neću da pevam za šerpe. I tako, čekajući Godoa – dodala je ona.
Striptizete pohvalila, koleginice kritikovala
Pored priče o honorarima, osvrnula se i na scenski nastup na domaćoj sceni, upoređujući izvođače iz različitih branši zabavne industrije.
-
Jednom sam sa kolegama išla u striptiz klub posle nastupa. Samo je to radilo, pa smo odlučili da odemo tamo. Veruješ li mi, dok smo gledali, samo mi je prošlo kroz glavu da su nastupi devojaka koje tamo rade na višem nivou nego kod mnogih današnjih popularnih pevačica – zaključila je pevačica.
Pored profesionalnih anegdota, pevačica je dodala i da je privatno „zaljubljena u ljubav“ te da su emocije njen najveći pokretač, ali ujedno i teret kroz život.




Dodaj komentar