Radio BalkanFox

Sonja Vuksanović u spotu Željka Šašića pre 25 godina


ZA 3 ŽIVOTA NE BISTE POGODILI KO JE OVA ŽENA: Bila udata za dvojicu moćnika, sada izgleda skroz drugačije (FOTO)

Sonja Vuksanović, Foto: Printscreen, Youtube/ Zeljko Sasic OFFICIAL

Modna dizajnerka Sonja Vuksanović pre braka sa Acom Lukasom, sa kojim ima ćerku Viktoriju, punu deceniju provela je u braku sa pevačem Željkom Šašićem, za kog se udala sa samo 18 godina.

O njihovom braku, ali i krahu ljubavi, brujali su mediji, a Sonja je oduvek važila za fatalnu ženu koja je uvek privlačila pažnju javnosti.

Ipak, malo ko se seća da je Sonja, u periodu najveće ljubavi sa Željkom Šašićem, bila zvezda njegovog spota za pesmu “Ona je priča života moga“, koju je, prema pisanju medija, Željko posvetio upravo Sonji.

Sonja je tada izgledala dosta drugačije, pa bi je u ovom izdanju malo ko prepoznao, a mnogi kažu da je ćerka Sofija, koju je dobila sa Željkom, njena prava slika i prilika.

Podsetimo, nedavno je njihova ćerka Sofija na društvenoj mreži Instagram podelila kadar svoje majke iz čuvenog muzičkog spota njenog oca Željka Šašića, u kojem je Sonja imala glavnu ulogu, pre skoro 30 godina.

Jednom prilikom Željko je pričao kako je upoznao Sonju.

– Prvo sam se zaljubio, pa sam se oženio. Upoznali smo se na moru, a kada sam ja kasnije krenuo na turneju u Nemačku, ispostavilo se da je tadašnji naš menadžer iz istog grada u kome je ona živela. Kada sam ja došao, on meni kaže: “‘Hoće neko da te vidi”. Kad sam je ja video, mislim se u sebi, pa tebe sam čekao – prisetio se Željko i otkrio da su posle nekoliko meseci počeli da žive zajedno na relaciji Srbija-Nemačka.

– Posle, kako je vreme prolazilo, odlazio sam na vikende, pa sam se sve više zadržavao, počeo sam da spajam vikende. Onda smo kao klinci počeli da živimo zajedno i u Nemačkoj i u Beogradu, mladi smo se uzeli. Imao sam malo godina, a ona tek malo. Nije kao što novine pišu 18 godina, lupaju, oni pišu da se udala sa 18 godina, pa nisam valjda toliko lud. Imala je 21 godinu kada se udala za mene, a ja sam imao 28 i ja sam bio klinac. Bili smo mladi, ludi i temperamenti.

– Hvala Bogu, Sofija se rodila krajem 1999. godine. Sonja je bila mlada mama, a ja sam imao tri banke, taman. Bili smo dve godine u braku kada se ona rodila. Kao tata sam bio neumoran, ništa mi nije bilo teško i to 24 časa. Sve sam sa Sofijiom radio, sve što je potrebno, bili smo baš aktivni. Mislim da sve što danas radi i koliko je aktivna, da je to baš iz tog perioda kada je sa mom navikla. Kada sam bio mađi kuća mi je služila samo da prespavam, a sada sam kućni tip. Nadam se da će i ona da se smiri, kada je nešto zoveš ona je negde tamo ili mora ovamo. Ja onda kažem ona je na mene – zaključio je Željko za “Grand”.

Bonus video:


02:49

Sonja Vuksanović slavila rođendan

(Espreso / Telegraf / J.S)





Espresso

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...