Pevačica Dara Bubamara nastupila je večeras u Leskovcu, u okviru 36. “Roštiljijade”, gde je pred brojnom publikom napravila atmosferu za pamćenje.
Publika je uglas pevala njene hitove, dok su se njeni obožavaoci u velikom broju okupili i kako bi se fotografisali sa njom.
Dara se na sceni pojavila u upečatljivom izdanju – crnom čipkanom korsetu sa dugim rukavima i širokim svetloplavim farmerkama, koje su bile ukrašene visećim nizovima belih bisera i sjajnim cirkonima.
Pre koncerta, pevačica je prisustvovala prijemu kod gradonačelnika Leskovca, a potom je dala izjavu za medije, u kojoj je otkrila da nije odolela, a da ne proba čuveni leskovački roštilj.
– Nisam prvi put u Leskovcu, ali prvi put ovako veliki koncert na “Roštiljijadi”, jako se radujem. Došli smo oko pola 8, samo sam se spremila i morala da probam roštilj, oduševljena sam, stvarno jeste onako kako ljudi pričaju – rekla je Dara.
Na pitanje da li postoji neka njena pesma koja u trenutku objavljivanja nije doživela veliki uspeh, a danas je ponovo aktuelna, Dara je odgovorila:
– “Ekstravagantno”, “Nevolja”, kada krene ta pesma sada to je haos, “Ne gledaj me tako”, “Juče sam”, “Ne planiram”, “Lepotica i zver”, tu pesmu sada traže, a nemam je u repertoaru, ali vidim kada mi pokažu iz publike na telefonu. Uvrstiću u repertoar to što oni vole. Srećna sam što se moje pesme vraćaju, a i možda sam na nekim albumima išla ispred vremena, kad-tad dobre pesme isplivaju – rekla je.
Dara je poznata po tome što često eksperimentiše sa frizurama, pa je otkrila da li bi ponovo nosila paž.
– Često menjam frizure, nekad želim da se ošišam, nekad dugu kosu, kako kad. Menjaću frizure, ali ću zadržati boju kose – rekla je pevačica.
Podršku joj je večeras pružio i emotivni partner Vladan, a Dara je otkrila i koju svoju pesmu on najviše voli.
– Moj dečko najviše voli moju pesmu “Polje jagoda” – priznala je Dara kroz osmeh.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar