
Pevačica Tanja Savić sinoć je održala nastup u “Nacionalnoj klasi”, a za medije je govorila o svim aktuelnosima. Čestitala je Aleksandri Prijović rođenje ćerke Arije, te istakla da bi volela da bude član žirija muzičkog takmičenja “Zvezde Granda”. Rekla je i da ne bi volela da sve stane posle smrti Saše Popovića.
Ovaj sadržaj je originalno objavljen na portalu Telegraf.rs. Ceo tekst možete pročitati direktno putem linka.




Dodaj komentar