Radio BalkanFox

Aleksandra Bursać se porodila

Aleksandra Bursać porodila se tokom jučerašnjeg dana i na svet donela ćerku Kasiju. Odmah nakon porođaja oglasio se njen suprug Stevan Sekulić i objavio prvu fotku sa ćerkicom.

Aleksandra Bursać se oglasila dan posle porođaja

Danas se oglasila i sama Aleksandra uz nežnu svoje ćerkice u krevecu otkrila je da se i ona i beba osećaju odlično.

Aleksandra Bursać

Instagram

Dodala je da su dani nakon porođaja ispunjeni emocijama, ljubavlju i nestrpljenjem da uskoro svi zajedno dođu kući, gde ih čeka prava mala porodična idila.

Aleksandra Bursać

Printscreen Instagram

– Od srca hvala svima na lepim porukama, čestitkama i lepim željama. Vaše reči su mi ulapšale ove prve najposebnije trenutke. Hvala što ste uz nas i delite našu radost. Još malo da se oporavim i svima ću odgovoriti. U bolnici me paze najbolje moguće i osećam se sigurno. Beba je ocenjena sa 10 i vrlo je raspevana. Ja sam dobro, s obzirom na carski rez – poručila je kratko Aleksandra Bursać

AUTOR: SVET-SCANDAL.RS

IZVOR: SVET-SCANDAL.RS

FOTO: Ivan Vučićević/Instagram


Svet skandal

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Facebook Pagelike Widget