Radio BalkanFox

Aleksandra prodala nevinost za 2 miliona


ALEKSANDRA PRODALA NEVINOST ZA BRDO PARA! Na nacionalnoj TV otkrila i KOME - bogat, imućan i BITAN ČOVEK

Foto: Angelo D’Amico / Alamy / Profimedia

Na svetskim naslovnicama nedavno se pojavila vest o Aleksandri Kefren, 18-godišnjoj Rumunki koja je izazvala veliku pažnju javnosti nakon što je objavila da je spremna da proda svoju nevinost za milion dolara.

Interesovanje nije izostalo – vrlo brzo stigla je i prva ponuda. Anonimni biznismen ponudio je sumu veću od dva miliona dolara, a prema navodima, reč je o imućnom klijentu iz Hong Konga koji je pristao da plati čak 2,5 miliona dolara.

Prostitucija, Prostitutka, prostitutke, Seks
foto: blickwinkel/McPHOTO/STO, blickwinkel / Alamy / Profimedia

Od tog iznosa, oko 500.000 dolara pripalo bi agenciji Cinderella Escorts, jednoj od najpoznatijih eskort agencija na svetu, čiji je Aleksandra klijent.

Mlada Rumunka ističe da je inspiraciju pronašla u filmu Indecent Proposal, u kojem se glavna junakinja suočava sa sličnom ponudom u zamenu za veliku sumu novca.

Njeni roditelji, kako se navodi, nisu podržali ovu odluku i otvoreno su izrazili nezadovoljstvo njenom namerom. Ipak, Aleksandra tvrdi da ima jasan plan za budućnost – zarađeni novac želi da uloži u školovanje i studije na prestižnom svetskom univerzitetu.

Bonus video:


00:38

Ivica Dačić otkrio šta mu je ŽENA ZABRANILA!

(Espreso / M.S.)





Espresso

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...