Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger čestitali su Uskrs vernicima putem društvenih mreža, svako sa svoje destinacije.
Bivši supružnici komuniciraju isključivo preko advokata zbog izbegavanja konflikata, a zajedno imaju troje dece.
Vernici koji vreme računaju po gregorijanskom kalendaru danas proslavljaju Uskrs, a za ovaj praznik su se Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger oglasili na mrežama, svako sa svoje destinacije, ali sa istim ciljem – da svojim prijateljima i sunarodnicima čestitaju Uskrs.
– Uživam u lepom vremenu. Srećan vikend i Uskrs svima koji slave –
napisala je Ana pokazujući kako odmara na peščanoj plaži obučena u plavi bikini i šorts.
Foto: anaivanovic/Instagram / screenshot
Sa druge strane, sličnu čestitku poslao je i njen bivši suprug Bastijan Švajnštajger koji je trenutno okružen Alpima na kojima i dalje ima dosta snega.
Foto: bastianschweinsteiger / Instagram
On je pozirao u jednom lokalu u kojem su postavili uskršnje zeke i napisao: “Srećan Uskrs”.
Papreno skupa alimentacija
Podsetimo, vest o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera odjeknula je kao bomba prošle godine, nakon devet godina braka. Iako su delovali kao skladan par, nemački mediji su prvi preneli vesti o razlazu, a kasnije su objavljene i fotografije Bastijana sa novom devojkom na Majorki.
Foto: DanielScharingerbabirad Sipa Press Profimedia, Zoran Ilić / Ringier
Bivši supružnici, koji imaju troje dece, sinove Luku, Leona i Tea, komuniciraju isključivo preko advokata kako bi izbegli neprijatne susrete u sudnici.
Dok Ana uživa u Francuskoj, jasno je da njen životni stil i dalje podržava bivši suprug. Prema pisanju nemačkih medija, sud je doneo odluku da Bastijan mora da plaća 15.000 evra mesečno po detetu, što na godišnjem nivou iznosi neverovatnih 540.000 evra.




Dodaj komentar